Pieczenie Ciasta z Mamą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pieczenie Ciasta z Mamą – spędzanie czasu z mamą w kuchni to super zabawa. Teraz możesz zadecydować jakie ubranie, fartuch, włosy, kolor oczu i wiele innych elementów ma mieć dziewczyna, która właśnie z mamą piecze super ciasto. Klikaj na strzałki, na ikonki z ubraniami czy makijaż i przeciągaj wybrane rzeczy na postać. Na koniec możesz zrobić zdjęcie.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.1/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 6 137 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Kanapki Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Przepisy Gry Makaron Gry Warzywa Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Torty Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia