Pieczenie Ciasta z Mamą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pieczenie Ciasta z Mamą – spędzanie czasu z mamą w kuchni to super zabawa. Teraz możesz zadecydować jakie ubranie, fartuch, włosy, kolor oczu i wiele innych elementów ma mieć dziewczyna, która właśnie z mamą piecze super ciasto. Klikaj na strzałki, na ikonki z ubraniami czy makijaż i przeciągaj wybrane rzeczy na postać. Na koniec możesz zrobić zdjęcie.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.1/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 6 074 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Torty Gry Warzywa Gry Bar Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Makaron