Pieczenie Ciasta z Mamą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Pieczenie Ciasta z Mamą – spędzanie czasu z mamą w kuchni to super zabawa. Teraz możesz zadecydować jakie ubranie, fartuch, włosy, kolor oczu i wiele innych elementów ma mieć dziewczyna, która właśnie z mamą piecze super ciasto. Klikaj na strzałki, na ikonki z ubraniami czy makijaż i przeciągaj wybrane rzeczy na postać. Na koniec możesz zrobić zdjęcie.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.1/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 874 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Lody Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gra Deser Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Makaron Barbie Gry Gry Owoce Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Zupy Gry Przepisy Gry Zarabianie