Pieczenie Ciasta z Mamą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Hamburger nie wywodzi się od słowa Ham (ang. szynka), ale od niemieckiego miasta Hamburg. Hamburgera czyli "befsztyk po hambursku" wymyślił w 1904 roku niemiecki garncarz Fletcher Davis, który pewnego razu swoim gościom w barze w Teksasie zaproponował kotlet na grzance z sałatą, musztardą i majonezem. Tak powstał znany dziś na całym świecie hamburger i jego różne odmiany jak cheeseburger, fishburger czy chickenburger.
Trwa ładowanie gry...

Pieczenie Ciasta z Mamą – spędzanie czasu z mamą w kuchni to super zabawa. Teraz możesz zadecydować jakie ubranie, fartuch, włosy, kolor oczu i wiele innych elementów ma mieć dziewczyna, która właśnie z mamą piecze super ciasto. Klikaj na strzałki, na ikonki z ubraniami czy makijaż i przeciągaj wybrane rzeczy na postać. Na koniec możesz zrobić zdjęcie.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.1/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 994 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Bar Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Lody Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Obiad Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Makaron