Pianki w Pysznej Czekoladzie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pianki w Pysznej Czekoladzie (Chocolate Dipped Marshmallows) – Znacie pyszne i puszyste pianki Marshmallows? O tak. Te białe są super. Ale i kolorowe nie zostają w tyle. Pianki już same w sobie są fantastyczne. A co powiecie na małą zmianę? Gdyby tak zanurzyć te pianki w czekoladzie? A jakby jeszcze dodać kolorową posypkę? Kusi was? To zapraszamy do gry, gdzie te wizje mogą się spełnić.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 525 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Obiad Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Torty Gry Lody Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Zupy Gry Bar Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry