Pianki w Pysznej Czekoladzie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Pianki w Pysznej Czekoladzie (Chocolate Dipped Marshmallows) – Znacie pyszne i puszyste pianki Marshmallows? O tak. Te białe są super. Ale i kolorowe nie zostają w tyle. Pianki już same w sobie są fantastyczne. A co powiecie na małą zmianę? Gdyby tak zanurzyć te pianki w czekoladzie? A jakby jeszcze dodać kolorową posypkę? Kusi was? To zapraszamy do gry, gdzie te wizje mogą się spełnić.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 273 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Obiad Gry Ciastka Barbie Gry Gry Lody Słodkie Gry Gry Torty Gry Kurczak Gry Zupy Gry Warzywa Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Dekorowanki