Pianki w Pysznej Czekoladzie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pianki w Pysznej Czekoladzie (Chocolate Dipped Marshmallows) – Znacie pyszne i puszyste pianki Marshmallows? O tak. Te białe są super. Ale i kolorowe nie zostają w tyle. Pianki już same w sobie są fantastyczne. A co powiecie na małą zmianę? Gdyby tak zanurzyć te pianki w czekoladzie? A jakby jeszcze dodać kolorową posypkę? Kusi was? To zapraszamy do gry, gdzie te wizje mogą się spełnić.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 542 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gra Deser Gry Kuchnia Włoska Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Obiad Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Fast Food Gry Torty Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Kanapki Słodkie Gry