Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pianki w Pysznej Czekoladzie (Chocolate Dipped Marshmallows) – Znacie pyszne i puszyste pianki Marshmallows? O tak. Te białe są super. Ale i kolorowe nie zostają w tyle. Pianki już same w sobie są fantastyczne. A co powiecie na małą zmianę? Gdyby tak zanurzyć te pianki w czekoladzie? A jakby jeszcze dodać kolorową posypkę? Kusi was? To zapraszamy do gry, gdzie te wizje mogą się spełnić.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 590 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gra Deser Gry Ciastka Gry Zupy Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Bar Słodkie Gry Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Lody