Pet Puppy Ice Cream - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Pet Puppy Ice Cream – Słodki piesek w roli kucharza, a raczej mistrza deserów? Czemu nie:). W gorący letni dzień nawet piesek musi się ochłodzić, a pomogą mu w tym pyszne lody, które razem z nim przygotujemy. Mamy nadzieję, że będą mu smakować bo w końcu to jego ulubione lody o smaku truskawkowym.

Sterujemy – przy pomocy myszki. Dobieramy składniki, mieszamy i gotujemy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 35)
Grano już: 21 598 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Bar Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Obiad Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gra Deser Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Lody