Perfekcyjny Tort Weselny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Perfekcyjny Tort Weselny (Design Perfect Wedding Cakes) – Najpiękniejszy dzień wymaga perfekcyjnej oprawy. A wśród ważnych elementów wesela jest tort. Składa się z kilku poziomów ale to nie jego wielkość a piękne i stylowe dekoracje czynią go niepowtarzalnym. Przemiana smacznego ciasta w perfekcyjny tort weselny to zadanie dla Ciebie. Masz mnóstwo dekoracji do dyspozycji.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 2 202 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Kanapki Gry Przepisy Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Zarabianie Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Torty Gry Makaron Słodkie Gry