Perfekcyjny Tort Weselny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Perfekcyjny Tort Weselny (Design Perfect Wedding Cakes) – Najpiękniejszy dzień wymaga perfekcyjnej oprawy. A wśród ważnych elementów wesela jest tort. Składa się z kilku poziomów ale to nie jego wielkość a piękne i stylowe dekoracje czynią go niepowtarzalnym. Przemiana smacznego ciasta w perfekcyjny tort weselny to zadanie dla Ciebie. Masz mnóstwo dekoracji do dyspozycji.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 3 487 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Lody Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Fast Food Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Zupy Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Kurczak Gry Ciastka