Perfekcyjny Tort Weselny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Perfekcyjny Tort Weselny (Design Perfect Wedding Cakes) – Najpiękniejszy dzień wymaga perfekcyjnej oprawy. A wśród ważnych elementów wesela jest tort. Składa się z kilku poziomów ale to nie jego wielkość a piękne i stylowe dekoracje czynią go niepowtarzalnym. Przemiana smacznego ciasta w perfekcyjny tort weselny to zadanie dla Ciebie. Masz mnóstwo dekoracji do dyspozycji.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 2 958 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Lody Gry Zupy Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Barbie Gry Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Bar Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Kuchnia