Perfekcyjny Tort Weselny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Perfekcyjny Tort Weselny (Design Perfect Wedding Cakes) – Najpiękniejszy dzień wymaga perfekcyjnej oprawy. A wśród ważnych elementów wesela jest tort. Składa się z kilku poziomów ale to nie jego wielkość a piękne i stylowe dekoracje czynią go niepowtarzalnym. Przemiana smacznego ciasta w perfekcyjny tort weselny to zadanie dla Ciebie. Masz mnóstwo dekoracji do dyspozycji.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 2 580 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Bar Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zupy Gry Ciastka Gry Makaron Gry Przepisy Gry Lody Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Owoce Gra Deser Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe