Perfect Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Perfect Pizza – zrób perfekcyjną pizzę razem z tygryskiem. Zobacz jak świetnie radzi sobie z tym, co polecisz mu zrobić. Klikaj na składniki, które aktualnie są potrzebne, a tygrysek sięgnie po nie i sprawnie zrobi pizzę. Możesz podpatrzeć jakie składniki nakłada na ciasto i wypróbować taki przepis u siebie w domu. Miłego przyrządzania pyszności!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 5 685 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gra Deser Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Obiad Gry Lody