Perfect Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Perfect Pizza – zrób perfekcyjną pizzę razem z tygryskiem. Zobacz jak świetnie radzi sobie z tym, co polecisz mu zrobić. Klikaj na składniki, które aktualnie są potrzebne, a tygrysek sięgnie po nie i sprawnie zrobi pizzę. Możesz podpatrzeć jakie składniki nakłada na ciasto i wypróbować taki przepis u siebie w domu. Miłego przyrządzania pyszności!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 5 829 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Torty Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Zupy Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zręcznościowe