Perfect Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Perfect Pizza – zrób perfekcyjną pizzę razem z tygryskiem. Zobacz jak świetnie radzi sobie z tym, co polecisz mu zrobić. Klikaj na składniki, które aktualnie są potrzebne, a tygrysek sięgnie po nie i sprawnie zrobi pizzę. Możesz podpatrzeć jakie składniki nakłada na ciasto i wypróbować taki przepis u siebie w domu. Miłego przyrządzania pyszności!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 5 586 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Torty Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Bar Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Przepisy Barbie Gry Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gra Ciasto Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe