Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Perfect Pizza – wyobraź sobie, że pracujesz w najlepszej pizzerii w mieście i wszystko co przygotujesz musi być perfekcyjne. Postaraj się ułożyć składniki na pizzy zgodnie ze wzorem, a dostaniesz wysokie napiwki. Gra jest dostępna w 2 trybach – na czas oraz na ilość zarobionych pieniędzy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 340 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Lody Gry Hamburgery Gry Bar Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Pizza Gry Warzywa Gra Deser Gra Ciasto