Perfect Pizza 2 - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Perfect Pizza – wyobraź sobie, że pracujesz w najlepszej pizzerii w mieście i wszystko co przygotujesz musi być perfekcyjne. Postaraj się ułożyć składniki na pizzy zgodnie ze wzorem, a dostaniesz wysokie napiwki. Gra jest dostępna w 2 trybach – na czas oraz na ilość zarobionych pieniędzy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 244 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Torty Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Makaron Gra Deser Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa