Perfect Pizza 2 - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Perfect Pizza – wyobraź sobie, że pracujesz w najlepszej pizzerii w mieście i wszystko co przygotujesz musi być perfekcyjne. Postaraj się ułożyć składniki na pizzy zgodnie ze wzorem, a dostaniesz wysokie napiwki. Gra jest dostępna w 2 trybach – na czas oraz na ilość zarobionych pieniędzy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 293 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Owoce Gry Ciastka Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Lody Gry Makaron