Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Perfect Pizza – wyobraź sobie, że pracujesz w najlepszej pizzerii w mieście i wszystko co przygotujesz musi być perfekcyjne. Postaraj się ułożyć składniki na pizzy zgodnie ze wzorem, a dostaniesz wysokie napiwki. Gra jest dostępna w 2 trybach – na czas oraz na ilość zarobionych pieniędzy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 774 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Makaron Gry Owoce Gry Zupy Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Warzywa Gry Lody Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Torty Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Pieczenie