Perfect Pizza 2 - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Perfect Pizza – wyobraź sobie, że pracujesz w najlepszej pizzerii w mieście i wszystko co przygotujesz musi być perfekcyjne. Postaraj się ułożyć składniki na pizzy zgodnie ze wzorem, a dostaniesz wysokie napiwki. Gra jest dostępna w 2 trybach – na czas oraz na ilość zarobionych pieniędzy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 512 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Bar Gry Przepisy Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Lody Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Obiad Gry Ciastka Gry Owoce Gry Makaron Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Zarabianie Gra Ciasto