Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Perfect Pizza – wyobraź sobie, że pracujesz w najlepszej pizzerii w mieście i wszystko co przygotujesz musi być perfekcyjne. Postaraj się ułożyć składniki na pizzy zgodnie ze wzorem, a dostaniesz wysokie napiwki. Gra jest dostępna w 2 trybach – na czas oraz na ilość zarobionych pieniędzy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1184 razy
Zobacz także:
Gry Pizza, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Torty Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Makaron Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Bar Gry Lody Gry Zręcznościowe