Pepe Pan Dziobak i Amerykański Hamburger | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Pepe Pan Dziobak i Amerykański Hamburger (Perry Cooking American Hamburger) – nie da się ukryć, że Amerykanie kochają fast foody. Również Pepe Pan Dziobak jest ich wielkim fanem. Przygotuj wraz z pupilem Fineasza i Ferba, prawdziwego amerykańskiego hamburgera z rzeczy kupionych w sklepie wykonując wskazane czynności.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 993 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Lody Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gra Deser