Pepe Pan Dziobak i Amerykański Hamburger | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pepe Pan Dziobak i Amerykański Hamburger (Perry Cooking American Hamburger) – nie da się ukryć, że Amerykanie kochają fast foody. Również Pepe Pan Dziobak jest ich wielkim fanem. Przygotuj wraz z pupilem Fineasza i Ferba, prawdziwego amerykańskiego hamburgera z rzeczy kupionych w sklepie wykonując wskazane czynności.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 146 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Bar Gra Deser Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Fast Food Gry Pizza Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Torty Gra Ciasto Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Owoce Gry Warzywa