Pepe Pan Dziobak i Amerykański Hamburger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Pepe Pan Dziobak i Amerykański Hamburger (Perry Cooking American Hamburger) – nie da się ukryć, że Amerykanie kochają fast foody. Również Pepe Pan Dziobak jest ich wielkim fanem. Przygotuj wraz z pupilem Fineasza i Ferba, prawdziwego amerykańskiego hamburgera z rzeczy kupionych w sklepie wykonując wskazane czynności.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 721 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Bar Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Lody Barbie Gry Gra Deser Gry Kanapki Gry Torty Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam