Pepe Pan Dziobak i Amerykański Hamburger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pepe Pan Dziobak i Amerykański Hamburger (Perry Cooking American Hamburger) – nie da się ukryć, że Amerykanie kochają fast foody. Również Pepe Pan Dziobak jest ich wielkim fanem. Przygotuj wraz z pupilem Fineasza i Ferba, prawdziwego amerykańskiego hamburgera z rzeczy kupionych w sklepie wykonując wskazane czynności.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 487 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Pieczenie Gra Deser Gry Kurczak Barbie Gry Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Lody Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam