Pepe Pan Dziobak i Amerykański Hamburger | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pepe Pan Dziobak i Amerykański Hamburger (Perry Cooking American Hamburger) – nie da się ukryć, że Amerykanie kochają fast foody. Również Pepe Pan Dziobak jest ich wielkim fanem. Przygotuj wraz z pupilem Fineasza i Ferba, prawdziwego amerykańskiego hamburgera z rzeczy kupionych w sklepie wykonując wskazane czynności.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 356 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Lody Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Bar Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Pizza Gry Owoce Gry Obiad