Pepe Pan Dziobak i Amerykański Hamburger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Pepe Pan Dziobak i Amerykański Hamburger (Perry Cooking American Hamburger) – nie da się ukryć, że Amerykanie kochają fast foody. Również Pepe Pan Dziobak jest ich wielkim fanem. Przygotuj wraz z pupilem Fineasza i Ferba, prawdziwego amerykańskiego hamburgera z rzeczy kupionych w sklepie wykonując wskazane czynności.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 057 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Owoce Gry Torty Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Zupy Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Warzywa Gry Lody Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Pieczenie Gra Deser Gry Bar Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek