Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Penguin Diner – Penny zgubiła się gdzieś na antarktycznych wodach i jedynym sposobem by wrócić do domu, jest zarobienie pieniędzy na bilet. Poprowadź wraz z nią restaurację i obsłuż wszystkich klientów. Najpierw usadź ich przy wolnym stole, zbierz od nich zamówienie, a gdy już będzie gotowe, zanieś je im. Pamiętaj o zabraniu pieniędzy, które pingwinki ci zostawią.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 032 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Śniadanie Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Owoce Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Pizza Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Makaron Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food