Penguin Diner | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Penguin Diner – Penny zgubiła się gdzieś na antarktycznych wodach i jedynym sposobem by wrócić do domu, jest zarobienie pieniędzy na bilet. Poprowadź wraz z nią restaurację i obsłuż wszystkich klientów. Najpierw usadź ich przy wolnym stole, zbierz od nich zamówienie, a gdy już będzie gotowe, zanieś je im. Pamiętaj o zabraniu pieniędzy, które pingwinki ci zostawią.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 436 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Barbie Gry Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Torty Gry Kanapki Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Lody Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Pizza Gra Deser Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Kurczak