Penguin Diner - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Penguin Diner – Penny zgubiła się gdzieś na antarktycznych wodach i jedynym sposobem by wrócić do domu, jest zarobienie pieniędzy na bilet. Poprowadź wraz z nią restaurację i obsłuż wszystkich klientów. Najpierw usadź ich przy wolnym stole, zbierz od nich zamówienie, a gdy już będzie gotowe, zanieś je im. Pamiętaj o zabraniu pieniędzy, które pingwinki ci zostawią.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 3 422 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Ciastka Gra Deser Gry Śniadanie Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Lody Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Bar Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto