Penguin Diner - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Penguin Diner – Penny zgubiła się gdzieś na antarktycznych wodach i jedynym sposobem by wrócić do domu, jest zarobienie pieniędzy na bilet. Poprowadź wraz z nią restaurację i obsłuż wszystkich klientów. Najpierw usadź ich przy wolnym stole, zbierz od nich zamówienie, a gdy już będzie gotowe, zanieś je im. Pamiętaj o zabraniu pieniędzy, które pingwinki ci zostawią.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 3 326 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Obiad Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gra Deser Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Owoce Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Bar Barbie Gry Gry Dekorowanki