Penguin Diner - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Penguin Diner – Penny zgubiła się gdzieś na antarktycznych wodach i jedynym sposobem by wrócić do domu, jest zarobienie pieniędzy na bilet. Poprowadź wraz z nią restaurację i obsłuż wszystkich klientów. Najpierw usadź ich przy wolnym stole, zbierz od nich zamówienie, a gdy już będzie gotowe, zanieś je im. Pamiętaj o zabraniu pieniędzy, które pingwinki ci zostawią.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 3 198 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Torty Słodkie Gry Gry Obiad Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Fast Food Barbie Gry Gry Kurczak Gry Lody Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gra Deser