Penguin Diner | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Penguin Diner – Penny zgubiła się gdzieś na antarktycznych wodach i jedynym sposobem by wrócić do domu, jest zarobienie pieniędzy na bilet. Poprowadź wraz z nią restaurację i obsłuż wszystkich klientów. Najpierw usadź ich przy wolnym stole, zbierz od nich zamówienie, a gdy już będzie gotowe, zanieś je im. Pamiętaj o zabraniu pieniędzy, które pingwinki ci zostawią.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 809 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Kanapki Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Kurczak Gra Deser Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Słodkie Gry Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Makaron Gry Ciastka Gry z Czekoladą