Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Penguin Diner 2 – Penny trafiła w końcu do domu. Jest szczęśliwa i pełna werwy, dlatego zakłada nową restaurację. Pomożesz jej w prowadzeniu interesu? Zbieraj zamówienia, podawaj je klientom, zbieraj pieniądze i kupuj ulepszenia.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 399 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bar Barbie Gry Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Przepisy Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Obiad Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Torty Gry Dekorowanki