Penguin Diner 2 - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Penguin Diner 2 – Penny trafiła w końcu do domu. Jest szczęśliwa i pełna werwy, dlatego zakłada nową restaurację. Pomożesz jej w prowadzeniu interesu? Zbieraj zamówienia, podawaj je klientom, zbieraj pieniądze i kupuj ulepszenia.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 172 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Przepisy Gry z Czekoladą Barbie Gry Gra Deser Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Zupy Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Fast Food Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę