Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Penguin Diner 2 – Penny trafiła w końcu do domu. Jest szczęśliwa i pełna werwy, dlatego zakłada nową restaurację. Pomożesz jej w prowadzeniu interesu? Zbieraj zamówienia, podawaj je klientom, zbieraj pieniądze i kupuj ulepszenia.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 736 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Pizza Gry Torty Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Owoce Gry Lody Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gra Deser Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Bar