Peach Cobbler - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Peach Cobbler – podążaj za instrukcjami Sary i przygotuj pyszny deser z dodatkiem brzoskwiń, a może i nawet lodów waniliowych? Poznasz przepis na ciasto oraz zobaczysz cały etap przygotowywania tego smakołyku. Na początek odnajdź w kuchni Sary wszystkie potrzebne sprzęty i akcesoria oraz produkty. Pamiętaj, że im szybciej wykonasz zadania, tym więcej punktów bonusowych otrzymasz!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 29)
Grano już: 9 333 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gra Deser Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Bar Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Lody Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Kurczak Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą