Peach Cobbler - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Peach Cobbler – podążaj za instrukcjami Sary i przygotuj pyszny deser z dodatkiem brzoskwiń, a może i nawet lodów waniliowych? Poznasz przepis na ciasto oraz zobaczysz cały etap przygotowywania tego smakołyku. Na początek odnajdź w kuchni Sary wszystkie potrzebne sprzęty i akcesoria oraz produkty. Pamiętaj, że im szybciej wykonasz zadania, tym więcej punktów bonusowych otrzymasz!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 29)
Grano już: 8 662 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Zarabianie Gra Deser Słodkie Gry Gry Obiad Gry Fast Food Gry Zupy Gry Warzywa Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Lody