Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pasta Princess – pewna księżniczka wybrała się do restauracji na swój ulubiony makaron. Przygotuj dla niej pyszne danie z dodatkami, które znajdziesz ukryte pod ikonkami wokół niej. Możesz też skorzystać z gotowych wzorów przygotowanych przez twórców gry.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 268 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gra Deser Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Torty Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Owoce Gry Pizza Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam