Pasta Pomodoro - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pasta Pomodoro – pod tą tajemniczą nazwą kryje się pyszne spaghetti z prostym sosem pomidorowym, które każdy powinien umieć zrobić. Zobacz jak możesz przyrządzić takie danie z kilku składników, które zapewne zawsze masz w domu 🙂 Udanego gotowania!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 693 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Owoce Barbie Gry Gry Fast Food Gry Warzywa Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Bar Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Obiad Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Lody Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę