Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Wingeria – uwielbiasz skrzydełka z KFC lub takie jak robi mama? Jeśli tak to koniecznie zagraj w tą grę w której będziesz przygotowywać pyszne skrzydełka i serwować je wygłodniałym gościom. Zbieraj zamówienie i realizuj je zgodnie z zaleczeniami.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 283 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Lody Gra Ciasto Barbie Gry Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Pizza Gry Bar Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Kanapki Gry Zarabianie Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Torty Gry Przepisy Gry Owoce