Papa’s Wingeria - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Wingeria – uwielbiasz skrzydełka z KFC lub takie jak robi mama? Jeśli tak to koniecznie zagraj w tą grę w której będziesz przygotowywać pyszne skrzydełka i serwować je wygłodniałym gościom. Zbieraj zamówienie i realizuj je zgodnie z zaleczeniami.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 523 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Pieczenie Gry Lody Gry Owoce Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zupy Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Bar