Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Wingeria – uwielbiasz skrzydełka z KFC lub takie jak robi mama? Jeśli tak to koniecznie zagraj w tą grę w której będziesz przygotowywać pyszne skrzydełka i serwować je wygłodniałym gościom. Zbieraj zamówienie i realizuj je zgodnie z zaleczeniami.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 1897 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Kuchnia Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Obiad Gry Kurczak Gra Deser Gry Warzywa Gry Pizza Gry Przepisy Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Bar Gry Ciastka Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Lody Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe