Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Wingeria – uwielbiasz skrzydełka z KFC lub takie jak robi mama? Jeśli tak to koniecznie zagraj w tą grę w której będziesz przygotowywać pyszne skrzydełka i serwować je wygłodniałym gościom. Zbieraj zamówienie i realizuj je zgodnie z zaleczeniami.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1804 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Lody Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Pizza Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Makaron Gry Fast Food Gry Bar Gry z Czekoladą Gra Deser