Papa’s Wingeria - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Wingeria – uwielbiasz skrzydełka z KFC lub takie jak robi mama? Jeśli tak to koniecznie zagraj w tą grę w której będziesz przygotowywać pyszne skrzydełka i serwować je wygłodniałym gościom. Zbieraj zamówienie i realizuj je zgodnie z zaleczeniami.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 597 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Torty Gry Ciastka Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Owoce Gry Przepisy Gra Deser Gry Zarabianie Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food