Papa’s Pancakeria - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Pancakeria czyli naleśnikarnia Papy już otwarta. Obsługuj klientów zgodnie z ich oczekiwaniami i spraw aby była to najlepsza naleśnikarnia w mieście.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 3 819 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Obiad Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Makaron Gry Fast Food Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Przepisy Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Lody Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Śniadanie