Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Pancakeria czyli naleśnikarnia Papy już otwarta. Obsługuj klientów zgodnie z ich oczekiwaniami i spraw aby była to najlepsza naleśnikarnia w mieście.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 915 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Makaron Gry Ciastka Gry Owoce Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Barbie Gry Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Pizza