Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Pancakeria czyli naleśnikarnia Papy już otwarta. Obsługuj klientów zgodnie z ich oczekiwaniami i spraw aby była to najlepsza naleśnikarnia w mieście.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 419 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Obiad Gra Deser Gry Bar Gry Śniadanie Gry Lody Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Warzywa Gry Zupy Gry Makaron Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Torty Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie