Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Pancakeria czyli naleśnikarnia Papy już otwarta. Obsługuj klientów zgodnie z ich oczekiwaniami i spraw aby była to najlepsza naleśnikarnia w mieście.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 301 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gra Deser Gry Torty Gry Makaron Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Obiad Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Zręcznościowe