Papa's Pancakeria | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Pancakeria czyli naleśnikarnia Papy już otwarta. Obsługuj klientów zgodnie z ich oczekiwaniami i spraw aby była to najlepsza naleśnikarnia w mieście.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 595 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Zupy Barbie Gry Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gra Deser Gry Fast Food Gry Obiad Gry Makaron Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Torty Gry Przepisy