Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Pancakeria czyli naleśnikarnia Papy już otwarta. Obsługuj klientów zgodnie z ich oczekiwaniami i spraw aby była to najlepsza naleśnikarnia w mieście.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 004 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Hamburgery Gry Bar Gra Deser Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Ciastka Barbie Gry Gry Fast Food Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Lody