Papa’s Pancakeria - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Pancakeria czyli naleśnikarnia Papy już otwarta. Obsługuj klientów zgodnie z ich oczekiwaniami i spraw aby była to najlepsza naleśnikarnia w mieście.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 031 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Ciastka Gry Kanapki Barbie Gry Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Torty Gry Warzywa Gry Lody Gry Hamburgery Gry Bar Gotowanie z Sarą