Papa's Pancakeria | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Pancakeria czyli naleśnikarnia Papy już otwarta. Obsługuj klientów zgodnie z ich oczekiwaniami i spraw aby była to najlepsza naleśnikarnia w mieście.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 253 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Makaron Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gra Deser Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Ciastka Gry Torty Gry Lody Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Fast Food