Papa’s Pancakeria | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Pancakeria czyli naleśnikarnia Papy już otwarta. Obsługuj klientów zgodnie z ich oczekiwaniami i spraw aby była to najlepsza naleśnikarnia w mieście.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 510 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Deser Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Pizza Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Makaron Gry Obiad Gry Lody Gry Zarabianie Gry Bar Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Owoce Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Torty