Papas Hot Doggeria | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Hot Doggeria – zapraszam do super gry z serii Papa Louise. Tym razem pracujemy w Hot Doggerii. Wybieramy bohatera gry i wpisujemy swoje imię. Sprzedawca hot dogów na stadionie podczas meczu może zarobić fortunę! Trzeba tylko poradzić sobie z tłumem wygłodniałych kibiców i sprawnie ich obsłużyć. Kiedy pojawi się klient klikamy na „take order” i przechodzimy do „grill station” na dole ekranu gry. Na każdym etapie pomagają nam wskazówki pojawiające się na ekranie. Przygotuj pyszne hot dogi.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 49)
Grano już: 7 168 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Obiad Gry Przepisy Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Torty Gry Hamburgery Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Lody Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Bar Gry Zupy Słodkie Gry Gry Śniadanie Gra Ciasto Gra Deser