Papas Hot Doggeria | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Hot Doggeria – zapraszam do super gry z serii Papa Louise. Tym razem pracujemy w Hot Doggerii. Wybieramy bohatera gry i wpisujemy swoje imię. Sprzedawca hot dogów na stadionie podczas meczu może zarobić fortunę! Trzeba tylko poradzić sobie z tłumem wygłodniałych kibiców i sprawnie ich obsłużyć. Kiedy pojawi się klient klikamy na „take order” i przechodzimy do „grill station” na dole ekranu gry. Na każdym etapie pomagają nam wskazówki pojawiające się na ekranie. Przygotuj pyszne hot dogi.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 49)
Grano już: 7 252 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Zupy Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Bar Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Lody Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gra Deser Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Zrób To Sam