Papa’s Hot Doggeria - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Hot Doggeria – zapraszam do super gry z serii Papa Louise. Tym razem pracujemy w Hot Doggerii. Wybieramy bohatera gry i wpisujemy swoje imię. Sprzedawca hot dogów na stadionie podczas meczu może zarobić fortunę! Trzeba tylko poradzić sobie z tłumem wygłodniałych kibiców i sprawnie ich obsłużyć. Kiedy pojawi się klient klikamy na „take order” i przechodzimy do „grill station” na dole ekranu gry. Na każdym etapie pomagają nam wskazówki pojawiające się na ekranie. Przygotuj pyszne hot dogi.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 51)
Grano już: 8 886 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Kuchnia Gry Lody Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gra Ciasto Gry Makaron Gry Przepisy Gry Kanapki