Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Freezeria – wybierz nową grę oraz postać, którą będziesz grać. Wpisz swoje imię i zacznij wymarzoną pracę na uroczej wyspie. Na ekranie będą pojawiać się wskazów, poznaj najpierw wszystkie stanowiska pracy, a następnie obsługuj klientów najlepiej jak potrafisz. Kiedy zapiszesz całe zamówienie, przeciągnij je na górną część ekranu, aby powędrowało do kuchni. Klikamy na „build station” i przygotowujemy pyszny deser lub lody. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 37)
Grano już: 6 244 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Bar Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Owoce Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Lody Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Warzywa