Papa’s Freezeria - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Freezeria – wybierz nową grę oraz postać, którą będziesz grać. Wpisz swoje imię i zacznij wymarzoną pracę na uroczej wyspie. Na ekranie będą pojawiać się wskazów, poznaj najpierw wszystkie stanowiska pracy, a następnie obsługuj klientów najlepiej jak potrafisz. Kiedy zapiszesz całe zamówienie, przeciągnij je na górną część ekranu, aby powędrowało do kuchni. Klikamy na „build station” i przygotowujemy pyszny deser lub lody. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 37)
Grano już: 6 849 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Torty Gry Lody Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Zupy Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Śniadanie