Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Cupcakeria – babeczki Papy to najlepsze ciastka na świecie. Zatrudnijcie się więc w jego cupcakerii, przejdźcie krótki kurs pieczenia i ozdabiania (tutorial na początku gry), aby zarobić jak najwięcej na napiwkach od klientów.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 716 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gra Ciasto Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Ciastka Gry Makaron Gry Torty Słodkie Gry