Papa’s Cupcakeria - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Cupcakeria – babeczki Papy to najlepsze ciastka na świecie. Zatrudnijcie się więc w jego cupcakerii, przejdźcie krótki kurs pieczenia i ozdabiania (tutorial na początku gry), aby zarobić jak najwięcej na napiwkach od klientów.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 186 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Lody Gra Deser Gry Śniadanie Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Torty Gry Obiad Gry z Czekoladą Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Kurczak