Papa’s Cupcakeria - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Cupcakeria – babeczki Papy to najlepsze ciastka na świecie. Zatrudnijcie się więc w jego cupcakerii, przejdźcie krótki kurs pieczenia i ozdabiania (tutorial na początku gry), aby zarobić jak najwięcej na napiwkach od klientów.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 561 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zupy Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gra Deser Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Bar Słodkie Gry Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Przepisy Gra Ciasto