Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Cupcakeria – babeczki Papy to najlepsze ciastka na świecie. Zatrudnijcie się więc w jego cupcakerii, przejdźcie krótki kurs pieczenia i ozdabiania (tutorial na początku gry), aby zarobić jak najwięcej na napiwkach od klientów.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 836 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Obiad Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Torty Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Bar Barbie Gry Gry Lody