Papa’s Burgeria - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Freezeria – Zatrudniasz się w knajpie Papy, której specjalnością są wypasione burgery. Twoim zadaniem jest zbieranie zamówień i ich realizacja zgodnie z tym, co jest zapisane na kartce. Musisz się wykazać szybkością i zręcznością, żeby klient był zadowolony. Na końcu oceni on swojego burgera i da Ci napiwek. Postaraj się, by był jak największy.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 643 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Obiad Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Makaron Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Lody Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Owoce Barbie Gry Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gra Deser