Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Freezeria – Zatrudniasz się w knajpie Papy, której specjalnością są wypasione burgery. Twoim zadaniem jest zbieranie zamówień i ich realizacja zgodnie z tym, co jest zapisane na kartce. Musisz się wykazać szybkością i zręcznością, żeby klient był zadowolony. Na końcu oceni on swojego burgera i da Ci napiwek. Postaraj się, by był jak największy.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 389 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Pizza Gry Makaron Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Bar Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Torty Gry Śniadanie Gry Fast Food Gra Deser Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę