Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Papa’s Freezeria – Zatrudniasz się w knajpie Papy, której specjalnością są wypasione burgery. Twoim zadaniem jest zbieranie zamówień i ich realizacja zgodnie z tym, co jest zapisane na kartce. Musisz się wykazać szybkością i zręcznością, żeby klient był zadowolony. Na końcu oceni on swojego burgera i da Ci napiwek. Postaraj się, by był jak największy.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2669 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, , , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Obiad Gry Owoce Barbie Gry Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Torty Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Pieczenie