Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Papa Louie: Kiedy Deser Atakuje (Papa Louie 3: When Sundaes Attack) – pewien szalony naukowiec stworzył z lodów potwora i otworzył tunel do innego świata. Pomóż swojemu bohaterowi wydostać się z opresji i pokonać atakujący deser.

Sterowanie – przy pomocy klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 052 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Obiad Gry Fast Food Gry Lody Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Kurczak Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gra Ciasto Gra Deser Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Przepisy