Papa Louie 3: Kiedy Deser Atakuje - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Papa Louie: Kiedy Deser Atakuje (Papa Louie 3: When Sundaes Attack) – pewien szalony naukowiec stworzył z lodów potwora i otworzył tunel do innego świata. Pomóż swojemu bohaterowi wydostać się z opresji i pokonać atakujący deser.

Sterowanie – przy pomocy klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 6 217 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Torty Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gra Deser Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Zupy Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Lody Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe