Papa Louie 3: Kiedy Deser Atakuje | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Papa Louie: Kiedy Deser Atakuje (Papa Louie 3: When Sundaes Attack) – pewien szalony naukowiec stworzył z lodów potwora i otworzył tunel do innego świata. Pomóż swojemu bohaterowi wydostać się z opresji i pokonać atakujący deser.

Sterowanie – przy pomocy klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 208 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Pizza Gra Ciasto Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Bar Gry Torty Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Lody Gra Deser Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Obiad Gry Makaron Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Zupy Barbie Gry Gry Warzywa Słodkie Gry