Papa Louie 3: Kiedy Deser Atakuje - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Papa Louie: Kiedy Deser Atakuje (Papa Louie 3: When Sundaes Attack) – pewien szalony naukowiec stworzył z lodów potwora i otworzył tunel do innego świata. Pomóż swojemu bohaterowi wydostać się z opresji i pokonać atakujący deser.

Sterowanie – przy pomocy klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 940 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Fast Food Gra Deser Gry Obiad Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Bar Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Owoce Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki