Papa Louie 3: Kiedy Deser Atakuje - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Papa Louie: Kiedy Deser Atakuje (Papa Louie 3: When Sundaes Attack) – pewien szalony naukowiec stworzył z lodów potwora i otworzył tunel do innego świata. Pomóż swojemu bohaterowi wydostać się z opresji i pokonać atakujący deser.

Sterowanie – przy pomocy klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 3 391 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Hamburgery Gra Deser Barbie Gry Gry Lody Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Torty Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Zupy Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek