Papa Louie 3: Kiedy Deser Atakuje - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Papa Louie: Kiedy Deser Atakuje (Papa Louie 3: When Sundaes Attack) – pewien szalony naukowiec stworzył z lodów potwora i otworzył tunel do innego świata. Pomóż swojemu bohaterowi wydostać się z opresji i pokonać atakujący deser.

Sterowanie – przy pomocy klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 3 886 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Lody Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Bar Gry Zupy Barbie Gry Gry Obiad Gra Deser Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie