Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Papa Louie: Kiedy Deser Atakuje (Papa Louie 3: When Sundaes Attack) – pewien szalony naukowiec stworzył z lodów potwora i otworzył tunel do innego świata. Pomóż swojemu bohaterowi wydostać się z opresji i pokonać atakujący deser.

Sterowanie – przy pomocy klawiatury.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 911 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Makaron Gry Warzywa Gry Bar Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Pizza Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Owoce Gry Torty Gra Deser Gry Lody Słodkie Gry Gry Zarabianie