Papa Louie 3: Kiedy Deser Atakuje | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Papa Louie: Kiedy Deser Atakuje (Papa Louie 3: When Sundaes Attack) – pewien szalony naukowiec stworzył z lodów potwora i otworzył tunel do innego świata. Pomóż swojemu bohaterowi wydostać się z opresji i pokonać atakujący deser.

Sterowanie – przy pomocy klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 414 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Torty Gry Bar Gry Lody Gry Ciastka Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gra Deser Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Zupy Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Słodkie Gry Barbie Gry Gry Owoce Gry Pieczenie