Panini - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Panini – to pyszna przekąska na ciepło. Niby zwykła kanapka, ale jeśli dodamy pyszne i zdrowe warzywne składniki i włożymy kanapkę na grill, no to już nie będzie zwykła kanapka. Będzie pyszną, chrupiącą przekąską! Bardzo pożywna i zdrowa. Można pokroić ją później na małe kawałeczki i serwować jako przystawkę. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie i przygotuj pyszne kanapki!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 6 191 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Słodkie Gry Gry Zupy Gry Warzywa Gry Ciastka Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Kanapki Gry Przepisy Gra Deser Gra Ciasto Gry Pieczenie