Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Pancake Flip – poćwicz swoją zręczność podrzucając i łapiąc naleśniki. Przyciśnij myszkę na chwilę, żeby załadować siłę podrzutu, a następnie puść, żeby naleśnik poszybował w górę. Postaraj się go złapać (i nie zjeść). Nie pozwól, żeby naleśnik spadł na ziemię, ani nie przykleił się do sufitu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 038 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zupy Gry Torty Gry Zarabianie Gry Lody Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Barbie Gry Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Pizza Gry Bar