Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pancake Flip – poćwicz swoją zręczność podrzucając i łapiąc naleśniki. Przyciśnij myszkę na chwilę, żeby załadować siłę podrzutu, a następnie puść, żeby naleśnik poszybował w górę. Postaraj się go złapać (i nie zjeść). Nie pozwól, żeby naleśnik spadł na ziemię, ani nie przykleił się do sufitu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 410 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Torty Gry Bar Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Kuchnia Gra Deser Gotowanie z Sarą