Pancake Flip - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Pancake Flip – poćwicz swoją zręczność podrzucając i łapiąc naleśniki. Przyciśnij myszkę na chwilę, żeby załadować siłę podrzutu, a następnie puść, żeby naleśnik poszybował w górę. Postaraj się go złapać (i nie zjeść). Nie pozwól, żeby naleśnik spadł na ziemię, ani nie przykleił się do sufitu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 970 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Lody Gry Bar Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Makaron Gry Torty Gra Ciasto Gry Owoce Gra Deser Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Kanapki Gry Zręcznościowe