Pancake Flip | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pancake Flip – poćwicz swoją zręczność podrzucając i łapiąc naleśniki. Przyciśnij myszkę na chwilę, żeby załadować siłę podrzutu, a następnie puść, żeby naleśnik poszybował w górę. Postaraj się go złapać (i nie zjeść). Nie pozwól, żeby naleśnik spadł na ziemię, ani nie przykleił się do sufitu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 159 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Torty Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Makaron Gry Obiad Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Przepisy Gra Deser