Pancake Flip - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pancake Flip – poćwicz swoją zręczność podrzucając i łapiąc naleśniki. Przyciśnij myszkę na chwilę, żeby załadować siłę podrzutu, a następnie puść, żeby naleśnik poszybował w górę. Postaraj się go złapać (i nie zjeść). Nie pozwól, żeby naleśnik spadł na ziemię, ani nie przykleił się do sufitu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 877 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gra Deser Gry Kurczak Gry Bar Barbie Gry Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Lody Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Słodkie Gry