Pancake Flip | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pancake Flip – poćwicz swoją zręczność podrzucając i łapiąc naleśniki. Przyciśnij myszkę na chwilę, żeby załadować siłę podrzutu, a następnie puść, żeby naleśnik poszybował w górę. Postaraj się go złapać (i nie zjeść). Nie pozwól, żeby naleśnik spadł na ziemię, ani nie przykleił się do sufitu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 093 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zupy Gry Obiad Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Zarabianie Gra Deser Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Pizza Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Bar Gry Hamburgery Gra Ciasto Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Kuchnia