Pancake Flip - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pancake Flip – poćwicz swoją zręczność podrzucając i łapiąc naleśniki. Przyciśnij myszkę na chwilę, żeby załadować siłę podrzutu, a następnie puść, żeby naleśnik poszybował w górę. Postaraj się go złapać (i nie zjeść). Nie pozwól, żeby naleśnik spadł na ziemię, ani nie przykleił się do sufitu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 074 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Warzywa Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zupy Gry Bar Gry Makaron Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Obiad Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Owoce Gry Pieczenie