Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pałac Dla Księżniczki – Zastanówcie się, jak wyglądałby pałac, gdyby kilka księżniczek zechciało w nim zamieszkać. Na pewno byłby piękny i słodki… dokładnie jak tort, który będziecie dekorować w tej grze! Możecie przygotować go dla jednej księżniczki lub dla paru. Wszystko zależy od Was!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 595 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Bar Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Obiad Gry Zupy Gry Lody Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Barbie Gry Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe