Pałac Dla Księżniczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Pałac Dla Księżniczki – Zastanówcie się, jak wyglądałby pałac, gdyby kilka księżniczek zechciało w nim zamieszkać. Na pewno byłby piękny i słodki… dokładnie jak tort, który będziecie dekorować w tej grze! Możecie przygotować go dla jednej księżniczki lub dla paru. Wszystko zależy od Was!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 695 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Bar Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Torty Gry Ciastka Gra Deser Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Makaron Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Zarabianie