Pałac Dla Księżniczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pałac Dla Księżniczki – Zastanówcie się, jak wyglądałby pałac, gdyby kilka księżniczek zechciało w nim zamieszkać. Na pewno byłby piękny i słodki… dokładnie jak tort, który będziecie dekorować w tej grze! Możecie przygotować go dla jednej księżniczki lub dla paru. Wszystko zależy od Was!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 471 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Zupy Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Owoce Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Obiad Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar