Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pałac Dla Księżniczki – Zastanówcie się, jak wyglądałby pałac, gdyby kilka księżniczek zechciało w nim zamieszkać. Na pewno byłby piękny i słodki… dokładnie jak tort, który będziecie dekorować w tej grze! Możecie przygotować go dla jednej księżniczki lub dla paru. Wszystko zależy od Was!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1382 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Pizza Gry Warzywa Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Bar Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Owoce Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Obiad Gra Deser Gry Zarabianie Gry Lody Gry Przepisy Gry Torty Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek