Pałac Dla Księżniczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pałac Dla Księżniczki – Zastanówcie się, jak wyglądałby pałac, gdyby kilka księżniczek zechciało w nim zamieszkać. Na pewno byłby piękny i słodki… dokładnie jak tort, który będziecie dekorować w tej grze! Możecie przygotować go dla jednej księżniczki lub dla paru. Wszystko zależy od Was!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 207 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Lody Gry Torty Gry Fast Food Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gra Deser Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Bar Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Owoce Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę