Pałac Dla Księżniczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pałac Dla Księżniczki – Zastanówcie się, jak wyglądałby pałac, gdyby kilka księżniczek zechciało w nim zamieszkać. Na pewno byłby piękny i słodki… dokładnie jak tort, który będziecie dekorować w tej grze! Możecie przygotować go dla jednej księżniczki lub dla paru. Wszystko zależy od Was!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 765 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Makaron