Paella Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Paella Sary – wykonuj instrukcje Sary i przygotuj pyszne danie pod nazwą Paella. Jeśli wykonasz każde zadanie w grze dość szybko, dostaniesz punkty bonusowe. Pierwsze zadanie to pokrojenie kurczaka. Przenieś go na deskę, sięgnij po nóż i krój w miejscach przecięcia. Zobacz jakie będą kolejne zadania i naucz się przepisu.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 9 300 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Lody Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Owoce Gry Śniadanie Gra Deser Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Zupy Gry Torty Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Bar Barbie Gry Gry Pieczenie