Paella Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Paella Sary – wykonuj instrukcje Sary i przygotuj pyszne danie pod nazwą Paella. Jeśli wykonasz każde zadanie w grze dość szybko, dostaniesz punkty bonusowe. Pierwsze zadanie to pokrojenie kurczaka. Przenieś go na deskę, sięgnij po nóż i krój w miejscach przecięcia. Zobacz jakie będą kolejne zadania i naucz się przepisu.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 8 302 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Owoce Gry Torty Gry Dekorowanki Gra Deser Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Bar Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Barbie Gry