Paella Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Paella Sary – wykonuj instrukcje Sary i przygotuj pyszne danie pod nazwą Paella. Jeśli wykonasz każde zadanie w grze dość szybko, dostaniesz punkty bonusowe. Pierwsze zadanie to pokrojenie kurczaka. Przenieś go na deskę, sięgnij po nóż i krój w miejscach przecięcia. Zobacz jakie będą kolejne zadania i naucz się przepisu.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 9 105 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Torty Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zupy Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Lody Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Bar