Pączki dla Każdego - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pączki dla Każdego – poznaj przepis na pyszne pączki domowej roboty. Niebieska strzałka pokazuje po jaki produkt należy aktualnie sięgnąć. Aby dodać dany produkt do dużej misy, należy chwycić go myszką i przeciągnąć. Na koniec można je fajnie udekorować. A może po tej grze będziecie mieć chęć na swoje własne pączki, które zrobicie z mamą.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 9 796 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Torty Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Warzywa Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Przepisy Gry Lody