Pączki dla Każdego - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pączki dla Każdego – poznaj przepis na pyszne pączki domowej roboty. Niebieska strzałka pokazuje po jaki produkt należy aktualnie sięgnąć. Aby dodać dany produkt do dużej misy, należy chwycić go myszką i przeciągnąć. Na koniec można je fajnie udekorować. A może po tej grze będziecie mieć chęć na swoje własne pączki, które zrobicie z mamą.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 9 333 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Kanapki Gra Deser Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Obiad Gra Ciasto Gry Lody Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Makaron Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zupy