Pączki dla Każdego - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pączki dla Każdego – poznaj przepis na pyszne pączki domowej roboty. Niebieska strzałka pokazuje po jaki produkt należy aktualnie sięgnąć. Aby dodać dany produkt do dużej misy, należy chwycić go myszką i przeciągnąć. Na koniec można je fajnie udekorować. A może po tej grze będziecie mieć chęć na swoje własne pączki, które zrobicie z mamą.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 873 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Fast Food Słodkie Gry Gra Deser Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Bar Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia