Pączek Z Dziurką W Roli Głównej - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Pączek Z Dziurką W Roli Głównej (Delicious Donuts) – Razem z uroczą kuchareczką poznaj przepis i przygotuj pyszne pączki. Ta wersja obowiązkowo ma dziurkę i na pewno znasz te pyszności ze sklepu. Teraz poznaj je od strony kuchni. Nie zapomnij o słodkiej posypce.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 558 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Makaron Gry Torty Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Owoce Barbie Gry Gra Deser Słodkie Gry Gry Zupy Gry Lody Gry Śniadanie Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Pieczenie