Pączek Razy Dwa | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Pączek Razy Dwa – tym razem czeka nas podwójna radość dekorowania dwóch mega pączków idealnych na Tłusty Czwartek dla Ciebie i Twojego przyjaciela! Po lewej stronie ekranu gry widzisz ikonki z różnymi kategoriami do zmiany. Klikaj na każdą z nich wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się coś na pączkach. Zobacz jak wiele dodatków jest do wyboru i co jeszcze oprócz pączków można znaleźć w tych kategoriach. Podwójny pączek to jest coś, co każdy powinien sobie zjeść! Albo podzielić się z kimś innym. Wybór należy do Was. Póki co dekorujemy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 786 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Lody Gry Kanapki Gry Bar Gry Obiad Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Owoce Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Kuchnia Gra Ciasto Gra Deser Słodkie Gry Barbie Gry Gry Dekorowanki