Owocowy Tort Lodowy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Tort Lodowy – poznajcie przepis na tort lodowy! Wypełniony owocami zachwyci Waszych znajomych i będzie idealna przekąską na upalne dni. Cały tort robicie krok po kroku, dzięki czemu poznajecie przepis dokładnie. Na początek przenoście truskawki na deskę i za pomocą noża pokrójcie je wszystkie. Na dole widzicie pasek postępu zadania. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 761 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Przepisy Barbie Gry Gry Pizza Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Owoce Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Obiad Słodkie Gry Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Torty Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe