Owocowy Koktajl Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Owocowe Smoothie Sary – co powiecie na owocowe smoothie, które nie tylko świetnie smakuje i jest bardzo zdrowe, ale i świetnie ochłodzi w ciepłe lato? Sara pokaże wam na swoich zajęciach z gotowania, jak przyrządzić taki wyjątkowy napój.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 26)
Grano już: 11 649 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Warzywa Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Owoce Gra Deser Gry Bar Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Obiad Gry Lody Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Zarabianie