Owocowy Dżem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Dżem (Fruit Jams) – Dzisiejszym władcą na stole będzie prawdziwy, owocowy i gęsty dżem. Jaki smak? A to już zależy od Ciebie. Przejrzyj sobie, jakie mamy zapasy i postaw na stole. Będzie się wspaniale komponował ze słodkościami, które także możesz sobie wybrać z listy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 656 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Obiad Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Zupy Gry Ciastka Gry Kanapki Gra Deser Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Bar Gry Hamburgery Gry Lody