Owocowy Dżem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Dżem (Fruit Jams) – Dzisiejszym władcą na stole będzie prawdziwy, owocowy i gęsty dżem. Jaki smak? A to już zależy od Ciebie. Przejrzyj sobie, jakie mamy zapasy i postaw na stole. Będzie się wspaniale komponował ze słodkościami, które także możesz sobie wybrać z listy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 559 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zarabianie Gra Deser Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Bar Gry Owoce Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Ciastka Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Lody