Owocowy Domek | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Domek – Przed Wami świetna zabawa, w której będziecie dekorować wesoły owocowy domek. Zmienić możecie praktycznie wszystko – od dachu po fundamenty. Niech poniesie Was wyobraźnia, a szybko stworzycie niepowtarzalną i zabawną chatkę do schrupania. Wygląd owocowego domku zmienicie klikając myszką na różne ikonki.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 455 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Pizza Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Makaron Gry Bar Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Lody Gry Śniadanie Gra Deser Gry Pieczenie Gry Torty Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry z Czekoladą