Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Domek – Przed Wami świetna zabawa, w której będziecie dekorować wesoły owocowy domek. Zmienić możecie praktycznie wszystko – od dachu po fundamenty. Niech poniesie Was wyobraźnia, a szybko stworzycie niepowtarzalną i zabawną chatkę do schrupania. Wygląd owocowego domku zmienicie klikając myszką na różne ikonki.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1224 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Owoce Barbie Gry Gra Deser Gry Zarabianie Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Makaron Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Bar Gry Pizza Gry Torty Gry Fast Food Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą