Owocowy Domek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Domek – Przed Wami świetna zabawa, w której będziecie dekorować wesoły owocowy domek. Zmienić możecie praktycznie wszystko – od dachu po fundamenty. Niech poniesie Was wyobraźnia, a szybko stworzycie niepowtarzalną i zabawną chatkę do schrupania. Wygląd owocowego domku zmienicie klikając myszką na różne ikonki.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 243 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Zupy Gra Deser Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Lody