Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Domek – Przed Wami świetna zabawa, w której będziecie dekorować wesoły owocowy domek. Zmienić możecie praktycznie wszystko – od dachu po fundamenty. Niech poniesie Was wyobraźnia, a szybko stworzycie niepowtarzalną i zabawną chatkę do schrupania. Wygląd owocowego domku zmienicie klikając myszką na różne ikonki.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1178 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Torty Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Barbie Gry Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Kuchnia