Owocowy Domek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Domek – Przed Wami świetna zabawa, w której będziecie dekorować wesoły owocowy domek. Zmienić możecie praktycznie wszystko – od dachu po fundamenty. Niech poniesie Was wyobraźnia, a szybko stworzycie niepowtarzalną i zabawną chatkę do schrupania. Wygląd owocowego domku zmienicie klikając myszką na różne ikonki.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 067 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Śniadanie Gra Deser Gry Przepisy Gry Zupy Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Torty Gry Zarabianie Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Obiad Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Bar