Owocowe Lodowe Lizaki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Owocowe Lodowe Lizaki (Cantaloupe Ice Pops) – Na dworze robi się coraz cieplej, a w takie dni przydałaby się jakaś orzeźwiająca przyjemność. Zróbmy razem zdrowe i chłodzące lizaki lodowe, które będą idealne jako przekąska, deser i w ogóle, na każda okazję.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 255 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Makaron Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Kanapki Gry Torty Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Zupy Gra Deser Gry Ciastka Gry Lody Gry Obiad