Owocowe Lodowe Lizaki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Owocowe Lodowe Lizaki (Cantaloupe Ice Pops) – Na dworze robi się coraz cieplej, a w takie dni przydałaby się jakaś orzeźwiająca przyjemność. Zróbmy razem zdrowe i chłodzące lizaki lodowe, które będą idealne jako przekąska, deser i w ogóle, na każda okazję.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 870 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Lody Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Bar Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Torty Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Obiad Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę