Owocowe Lodowe Lizaki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Owocowe Lodowe Lizaki (Cantaloupe Ice Pops) – Na dworze robi się coraz cieplej, a w takie dni przydałaby się jakaś orzeźwiająca przyjemność. Zróbmy razem zdrowe i chłodzące lizaki lodowe, które będą idealne jako przekąska, deser i w ogóle, na każda okazję.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 146 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Zupy Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Lody Gry Kanapki Gry Owoce Gry Kurczak Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Obiad Gry Pieczenie Gra Deser Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Bar