Owocowe Ciasto na Święto Niepodległości USA - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Owocowe Ciasto na Święto Niepodległości USA (Fruit Cookie 4th of July) – 4 lipca to bardzo ważna data dla obywateli Stanów Zjednoczonych. Odbywają się wtedy uroczyste fety. Ludzie wybierają się na pikniki albo w rodzinnym gronie świętują uzyskanie niepodległości przez ich kraj. Na taką okazję warto przygotować coś wyjątkowego. Zrobimy to w nietypowym towarzystwie. Wielki orzeł będzie nam pomagał w przygotowaniu pysznego, świątecznego ciasta.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 453 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Lody Słodkie Gry Gry Zupy Gry Kurczak Gry Obiad Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Bar Gry Makaron Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Owoce