Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Owocowa Pizza – Latem można trochę zaszaleć z jedzeniem i spróbować zrobić pizzę z owocami. Kupcie niezbędne składniki i pokrójcie, by móc wyłożyć je na cieście. Jak myślicie, czy taka pizza jest lepsza od tradycyjnej? W taką pogodę – na pewno!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 1729 razy
Zobacz także:
Gry Pizza, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Barbie Gry Gra Deser Gry Torty Gry Owoce Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Przepisy Gry Obiad Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam