Owocowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Owocowa Pizza – Latem można trochę zaszaleć z jedzeniem i spróbować zrobić pizzę z owocami. Kupcie niezbędne składniki i pokrójcie, by móc wyłożyć je na cieście. Jak myślicie, czy taka pizza jest lepsza od tradycyjnej? W taką pogodę – na pewno!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 3 426 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Lody Gra Ciasto Gry Fast Food Gra Deser Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Warzywa