Owocowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Owocowa Pizza – Latem można trochę zaszaleć z jedzeniem i spróbować zrobić pizzę z owocami. Kupcie niezbędne składniki i pokrójcie, by móc wyłożyć je na cieście. Jak myślicie, czy taka pizza jest lepsza od tradycyjnej? W taką pogodę – na pewno!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 861 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Owoce Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gra Deser Barbie Gry Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zarabianie