Owoce Morza w Sałatce - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Owoce Morza w Sałatce – owoce morza takie jak krewetki czy kraby, a nawet małe ośmiorniczki można pomysłowo ukryć w sałatce i goście niepostrzeżenie zjedzą pyszne i wartościowe jedzonko i sami będą musieli przyznać, że jest to naprawdę smakowite! Zobacz jak zrobić sałatkę z tymi produktami. Kliknij na „items” po prawej stronie ekranu gry i klikaj na produkty, które pokazuje zielona strzałka, będą Ci potrzebne. Następnie przechodzimy do „cooking area” – lewa strona. wykonujcie instrukcje pojawiające się na ekranie, a przygotujecie sałatkę o wyjątkowym smaku!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 783 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Bar Gry Pieczenie Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Zarabianie Gry Fast Food Barbie Gry Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Obiad Gry Zupy Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry z Czekoladą