Owoce Morza w Sałatce - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Owoce Morza w Sałatce – owoce morza takie jak krewetki czy kraby, a nawet małe ośmiorniczki można pomysłowo ukryć w sałatce i goście niepostrzeżenie zjedzą pyszne i wartościowe jedzonko i sami będą musieli przyznać, że jest to naprawdę smakowite! Zobacz jak zrobić sałatkę z tymi produktami. Kliknij na „items” po prawej stronie ekranu gry i klikaj na produkty, które pokazuje zielona strzałka, będą Ci potrzebne. Następnie przechodzimy do „cooking area” – lewa strona. wykonujcie instrukcje pojawiające się na ekranie, a przygotujecie sałatkę o wyjątkowym smaku!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 611 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Bar Gry Kanapki Gry Makaron Gry z Czekoladą Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gra Deser Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Zupy Słodkie Gry Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Przepisy