Oto Muffy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Oto Muffy – oto Muffy – słodka muffinka, która czeka aż ją zjesz. Udekoruj ją jak tylko ci się podoba nadając jej niepowtarzalny wygląd i smak. Ciekawe czy będziesz w stanie schrupać taki uroczy słodycz… Pod ikonkami po obu stronach ekranu kryją się różne wersje wyglądu Muffy, więc weź się za klikanie.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 131 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Kanapki Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Pizza Gry Kurczak Gry Fast Food Barbie Gry Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Dekorowanki