Oto Muffy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Oto Muffy – oto Muffy – słodka muffinka, która czeka aż ją zjesz. Udekoruj ją jak tylko ci się podoba nadając jej niepowtarzalny wygląd i smak. Ciekawe czy będziesz w stanie schrupać taki uroczy słodycz… Pod ikonkami po obu stronach ekranu kryją się różne wersje wyglądu Muffy, więc weź się za klikanie.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 3.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 915 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Bar Gry Lody Gry Przepisy Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Kanapki Gry Fast Food