Orzeźwiający Drink | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Orzeźwiający Drink – coś chłodnego w ciepłe dni lata to zbawienie dla każdego z nas. Klikamy na ikonki znajdujące się na dole ekranu gry, potem wybierz odpowiedni kolor czy rodzaj produktów dostępnych w każdej kategorii do zmiany. Stwórz swój napój, który chciałbyś mieć zaserwowany podczas wylegiwania się na plaży.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 035 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zupy Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Obiad Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe