Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Orzeźwiający Drink – coś chłodnego w ciepłe dni lata to zbawienie dla każdego z nas. Klikamy na ikonki znajdujące się na dole ekranu gry, potem wybierz odpowiedni kolor czy rodzaj produktów dostępnych w każdej kategorii do zmiany. Stwórz swój napój, który chciałbyś mieć zaserwowany podczas wylegiwania się na plaży.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 3 863 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Śniadanie Gra Deser Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Przepisy Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Makaron Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Pizza Barbie Gry Gry Bar Gry Zrób To Sam