Orzeźwiający Drink | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Orzeźwiający Drink – coś chłodnego w ciepłe dni lata to zbawienie dla każdego z nas. Klikamy na ikonki znajdujące się na dole ekranu gry, potem wybierz odpowiedni kolor czy rodzaj produktów dostępnych w każdej kategorii do zmiany. Stwórz swój napój, który chciałbyś mieć zaserwowany podczas wylegiwania się na plaży.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 232 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Bar Barbie Gry Gry Pizza Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Torty Gry Warzywa Gry Owoce Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Kurczak Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gra Deser Gry Kuchnia