Orzeźwiający Drink - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Orzeźwiający Drink – coś chłodnego w ciepłe dni lata to zbawienie dla każdego z nas. Klikamy na ikonki znajdujące się na dole ekranu gry, potem wybierz odpowiedni kolor czy rodzaj produktów dostępnych w każdej kategorii do zmiany. Stwórz swój napój, który chciałbyś mieć zaserwowany podczas wylegiwania się na plaży.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 5 300 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Pieczenie Gra Deser Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Owoce Gry Obiad Słodkie Gry Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Makaron Gry z Czekoladą