Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Orzeźwiający Drink – coś chłodnego w ciepłe dni lata to zbawienie dla każdego z nas. Klikamy na ikonki znajdujące się na dole ekranu gry, potem wybierz odpowiedni kolor czy rodzaj produktów dostępnych w każdej kategorii do zmiany. Stwórz swój napój, który chciałbyś mieć zaserwowany podczas wylegiwania się na plaży.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 3 954 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Torty Gry Pieczenie Gry Kanapki Barbie Gry Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Obiad