Orzeźwiająca Rozkosz - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Orzeźwiająca Rozkosz – zbliża się lato, więc czas pomyśleć o napojach, które ugaszą pragnienie w upalne dni. Wybierz swój ulubiony napój spośród truskawkowego, pomarańczowego, owocowego lub tajemniczego niebieskiego napoju. Kiedy już zdecydujesz się na napój poznasz jego recepturę, a co więcej nauczysz się samemu go przyrządzać. Zobacz jak to zrobić!

Sterowanie – za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 23)
Grano już: 8 118 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Torty Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Słodkie Gry Gra Ciasto Barbie Gry Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Zupy Gry Lody Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zrób To Sam