Orzechowy Jabłecznik - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Orzechowy Jabłecznik – wykonaj krok po kroku przepis na pyszne ciasto z jabłkami oraz orzechami. To połączenie gwarantuje pyszny smak i niezapomniane chwile dla podniebienia. Różowa strzałka pomoże Wam!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 088 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Bar Gry Pieczenie Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gra Deser Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Obiad Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Owoce