Orzechowy Jabłecznik - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Orzechowy Jabłecznik – wykonaj krok po kroku przepis na pyszne ciasto z jabłkami oraz orzechami. To połączenie gwarantuje pyszny smak i niezapomniane chwile dla podniebienia. Różowa strzałka pomoże Wam!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 302 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Makaron Gry Obiad Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Torty Gry Hamburgery Gry Śniadanie Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Bar Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Owoce Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek