Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Orzechowo-Czekoladowy Przysmak – Przepisy babci zawsze się sprawdzają, dlatego warto po nie sięgać jak najczęściej. Tak właśnie będzie w tej grze, w której pewna babcia nauczy Was jak przygotować jej orzechowo-czekoladowy przysmak, który przypomina popularne krówki. Postępujcie zgodnie z jej wskazówkami, aby dostać maksymalną ilość gwiazdek na końcu gry.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 465 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Lody Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Pizza Gry Przepisy Gry Makaron Gry Kuchnia Gra Deser Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Obiad Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Torty Gry Zrób Sałatkę