Orzechowo-Czekoladowy Przysmak | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Orzechowo-Czekoladowy Przysmak – Przepisy babci zawsze się sprawdzają, dlatego warto po nie sięgać jak najczęściej. Tak właśnie będzie w tej grze, w której pewna babcia nauczy Was jak przygotować jej orzechowo-czekoladowy przysmak, który przypomina popularne krówki. Postępujcie zgodnie z jej wskazówkami, aby dostać maksymalną ilość gwiazdek na końcu gry.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 790 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Obiad Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Makaron Gry Owoce Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Kanapki Gra Deser Gry Warzywa Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gra Ciasto Gry Bar Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Pizza