Orzechowo-Czekoladowy Przysmak | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Orzechowo-Czekoladowy Przysmak – Przepisy babci zawsze się sprawdzają, dlatego warto po nie sięgać jak najczęściej. Tak właśnie będzie w tej grze, w której pewna babcia nauczy Was jak przygotować jej orzechowo-czekoladowy przysmak, który przypomina popularne krówki. Postępujcie zgodnie z jej wskazówkami, aby dostać maksymalną ilość gwiazdek na końcu gry.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 905 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Obiad Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Owoce Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Lody Gry Torty Gry Kanapki Gry Makaron Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Bar