Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Orzechowo-Czekoladowy Przysmak – Przepisy babci zawsze się sprawdzają, dlatego warto po nie sięgać jak najczęściej. Tak właśnie będzie w tej grze, w której pewna babcia nauczy Was jak przygotować jej orzechowo-czekoladowy przysmak, który przypomina popularne krówki. Postępujcie zgodnie z jej wskazówkami, aby dostać maksymalną ilość gwiazdek na końcu gry.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3265 razy
Zobacz także:
Gry Ciastka i Ciasteczka, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Owoce Gry Warzywa Gry Lody Gry Makaron Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Bar Gry Dekorowanki Gra Deser Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Pizza Barbie Gry Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Torty