Orzechowo-Czekoladowy Przysmak - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Orzechowo-Czekoladowy Przysmak – Przepisy babci zawsze się sprawdzają, dlatego warto po nie sięgać jak najczęściej. Tak właśnie będzie w tej grze, w której pewna babcia nauczy Was jak przygotować jej orzechowo-czekoladowy przysmak, który przypomina popularne krówki. Postępujcie zgodnie z jej wskazówkami, aby dostać maksymalną ilość gwiazdek na końcu gry.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 968 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Torty Gry Warzywa Gry Bar Gry Lody Gry Makaron Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Śniadanie Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Fast Food