Orzechowo-Czekoladowy Przysmak | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Orzechowo-Czekoladowy Przysmak – Przepisy babci zawsze się sprawdzają, dlatego warto po nie sięgać jak najczęściej. Tak właśnie będzie w tej grze, w której pewna babcia nauczy Was jak przygotować jej orzechowo-czekoladowy przysmak, który przypomina popularne krówki. Postępujcie zgodnie z jej wskazówkami, aby dostać maksymalną ilość gwiazdek na końcu gry.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 711 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Bar Gry Pizza Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Lody Gry Makaron Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Warzywa Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Torty Gry Śniadanie Gry Zarabianie