Omnom Forest | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Omnom Forest – Omnomy to piękne zwierzątka, które w zasadzie cały czas coś by jadły. Na szczęście w ich lesie owoce same spadają z góry i omnomy muszą tylko otworzyć buźkę, by je zjeść. Nie lubią jednak żołędzi, kiedy leci żołądź należy rozłożyć parasolkę i uchronić je przed nimi. Kliknij na zwierzątko, aby otworzyło paszczkę, a potem kliknij ponownie, aby ją zamknęło i uchroniło się przed żołędziami.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 675 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Fast Food Gry Owoce Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Makaron Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Warzywa Gra Deser Gry Kanapki Gry Lody Gry Pizza Barbie Gry