Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Orzeszek pistacjowy to nie taki znowu zwykły orzeszek:). W porównaniu do innych orzechów jeden orzeszek pistacjowy to tylko 3 kalorie. Ponadto pistacje zawierają sporo witaminy B6, która pozytywnie wpływa na ilość czerwonych krwinek. Ogólnie to bardzo zdrowe i pożywne orzeszki.
Trwa ładowanie gry...

Omnom Forest – Omnomy to piękne zwierzątka, które w zasadzie cały czas coś by jadły. Na szczęście w ich lesie owoce same spadają z góry i omnomy muszą tylko otworzyć buźkę, by je zjeść. Nie lubią jednak żołędzi, kiedy leci żołądź należy rozłożyć parasolkę i uchronić je przed nimi. Kliknij na zwierzątko, aby otworzyło paszczkę, a potem kliknij ponownie, aby ją zamknęło i uchroniło się przed żołędziami.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 626 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gra Deser Gry Zupy Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Obiad Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Makaron Gry Lody Słodkie Gry Gry Owoce Gry Fast Food Gry Kuchnia Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Kanapki Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą