Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Hamburger nie wywodzi się od słowa Ham (ang. szynka), ale od niemieckiego miasta Hamburg. Hamburgera czyli "befsztyk po hambursku" wymyślił w 1904 roku niemiecki garncarz Fletcher Davis, który pewnego razu swoim gościom w barze w Teksasie zaproponował kotlet na grzance z sałatą, musztardą i majonezem. Tak powstał znany dziś na całym świecie hamburger i jego różne odmiany jak cheeseburger, fishburger czy chickenburger.
Trwa ładowanie gry...

Omnom Forest – Omnomy to piękne zwierzątka, które w zasadzie cały czas coś by jadły. Na szczęście w ich lesie owoce same spadają z góry i omnomy muszą tylko otworzyć buźkę, by je zjeść. Nie lubią jednak żołędzi, kiedy leci żołądź należy rozłożyć parasolkę i uchronić je przed nimi. Kliknij na zwierzątko, aby otworzyło paszczkę, a potem kliknij ponownie, aby ją zamknęło i uchroniło się przed żołędziami.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1422 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Ciastka Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Pizza