Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Omnom Forest – Omnomy to piękne zwierzątka, które w zasadzie cały czas coś by jadły. Na szczęście w ich lesie owoce same spadają z góry i omnomy muszą tylko otworzyć buźkę, by je zjeść. Nie lubią jednak żołędzi, kiedy leci żołądź należy rozłożyć parasolkę i uchronić je przed nimi. Kliknij na zwierzątko, aby otworzyło paszczkę, a potem kliknij ponownie, aby ją zamknęło i uchroniło się przed żołędziami.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 546 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Obiad Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Pizza Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Torty Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Barbie Gry Gra Deser Gry z Czekoladą