Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Omnom Forest – Omnomy to piękne zwierzątka, które w zasadzie cały czas coś by jadły. Na szczęście w ich lesie owoce same spadają z góry i omnomy muszą tylko otworzyć buźkę, by je zjeść. Nie lubią jednak żołędzi, kiedy leci żołądź należy rozłożyć parasolkę i uchronić je przed nimi. Kliknij na zwierzątko, aby otworzyło paszczkę, a potem kliknij ponownie, aby ją zamknęło i uchroniło się przed żołędziami.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1488 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Torty Gry Bar Gra Deser Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Kuchnia Barbie Gry