Omnom Forest - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Omnom Forest – Omnomy to piękne zwierzątka, które w zasadzie cały czas coś by jadły. Na szczęście w ich lesie owoce same spadają z góry i omnomy muszą tylko otworzyć buźkę, by je zjeść. Nie lubią jednak żołędzi, kiedy leci żołądź należy rozłożyć parasolkę i uchronić je przed nimi. Kliknij na zwierzątko, aby otworzyło paszczkę, a potem kliknij ponownie, aby ją zamknęło i uchroniło się przed żołędziami.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 509 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Hamburgery Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Lody Gry Torty Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Obiad Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Makaron