Omnom Forest - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Omnom Forest – Omnomy to piękne zwierzątka, które w zasadzie cały czas coś by jadły. Na szczęście w ich lesie owoce same spadają z góry i omnomy muszą tylko otworzyć buźkę, by je zjeść. Nie lubią jednak żołędzi, kiedy leci żołądź należy rozłożyć parasolkę i uchronić je przed nimi. Kliknij na zwierzątko, aby otworzyło paszczkę, a potem kliknij ponownie, aby ją zamknęło i uchroniło się przed żołędziami.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 401 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Barbie Gry Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Torty Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Ciastka Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Lody Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Owoce