Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Ogromna Szarlotka – przygotuj pyszne ciasto na wieczór. Szarlotka dosłownie rozpływa się w ustach, a kluczem do idealnego przepisu jest odpowiednia proporcja jabłek i ciasta. Wykonuj instrukcje krok po kroku, a poznasz przepis na to pyszne ciasto. Pierwsze zadanie to pokrojenie jabłek. Klikaj na początek linii, a potem trzymając wciśnięty przycisk myszki przeciągnij wzdłuż niej, aby przekroić jabłko. Zapełnij cały pasek postępu zadania znajdujący się na górze ekranu gry i przechodź do kolejnych wyzwań.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 879 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Bar Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Hamburgery Gra Deser Gry Obiad