Ogromna Szarlotka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Ogromna Szarlotka – przygotuj pyszne ciasto na wieczór. Szarlotka dosłownie rozpływa się w ustach, a kluczem do idealnego przepisu jest odpowiednia proporcja jabłek i ciasta. Wykonuj instrukcje krok po kroku, a poznasz przepis na to pyszne ciasto. Pierwsze zadanie to pokrojenie jabłek. Klikaj na początek linii, a potem trzymając wciśnięty przycisk myszki przeciągnij wzdłuż niej, aby przekroić jabłko. Zapełnij cały pasek postępu zadania znajdujący się na górze ekranu gry i przechodź do kolejnych wyzwań.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 6 543 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Pieczenie Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Zupy Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Przepisy Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Dekorowanki