Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Ogromna Szarlotka – przygotuj pyszne ciasto na wieczór. Szarlotka dosłownie rozpływa się w ustach, a kluczem do idealnego przepisu jest odpowiednia proporcja jabłek i ciasta. Wykonuj instrukcje krok po kroku, a poznasz przepis na to pyszne ciasto. Pierwsze zadanie to pokrojenie jabłek. Klikaj na początek linii, a potem trzymając wciśnięty przycisk myszki przeciągnij wzdłuż niej, aby przekroić jabłko. Zapełnij cały pasek postępu zadania znajdujący się na górze ekranu gry i przechodź do kolejnych wyzwań.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 748 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Lody Gry Torty Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Bar Gra Ciasto Gry Makaron Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Ciastka Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food