Ogromna Szarlotka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Ogromna Szarlotka – przygotuj pyszne ciasto na wieczór. Szarlotka dosłownie rozpływa się w ustach, a kluczem do idealnego przepisu jest odpowiednia proporcja jabłek i ciasta. Wykonuj instrukcje krok po kroku, a poznasz przepis na to pyszne ciasto. Pierwsze zadanie to pokrojenie jabłek. Klikaj na początek linii, a potem trzymając wciśnięty przycisk myszki przeciągnij wzdłuż niej, aby przekroić jabłko. Zapełnij cały pasek postępu zadania znajdujący się na górze ekranu gry i przechodź do kolejnych wyzwań.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 118 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Owoce Gra Deser Gry Torty Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zupy Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Dekorowanki