Odlotowa Pizza | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Mówi się, że najlepsze pizze są robione w niebie. Faktycznie, im wyżej podrzucisz pizzę, tym będzie smaczniejsza. Zatem Maestro, pomóż Papie Pizzazo zrobić najlepszą pizzę jaka kiedykolwiek powstała – tak dobrą, że będą mówić, że spadła z nieba! Podrzucaj i spraw, by pizza leciała wyżej i wyżej, pamiętając, że im wyżej poleci, tym będzie droższa. Więc na co czekasz, podrzucaj!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 717 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Lody Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Hamburgery Gra Deser Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Bar Gry Przepisy Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Fast Food Barbie Gry Gry Makaron Gry Obiad Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę