Odlotowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Mówi się, że najlepsze pizze są robione w niebie. Faktycznie, im wyżej podrzucisz pizzę, tym będzie smaczniejsza. Zatem Maestro, pomóż Papie Pizzazo zrobić najlepszą pizzę jaka kiedykolwiek powstała – tak dobrą, że będą mówić, że spadła z nieba! Podrzucaj i spraw, by pizza leciała wyżej i wyżej, pamiętając, że im wyżej poleci, tym będzie droższa. Więc na co czekasz, podrzucaj!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 786 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Fast Food Barbie Gry Gra Deser Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Obiad Słodkie Gry Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Makaron