Odlotowa Pizza | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Orzeszek pistacjowy to nie taki znowu zwykły orzeszek:). W porównaniu do innych orzechów jeden orzeszek pistacjowy to tylko 3 kalorie. Ponadto pistacje zawierają sporo witaminy B6, która pozytywnie wpływa na ilość czerwonych krwinek. Ogólnie to bardzo zdrowe i pożywne orzeszki.
Trwa ładowanie gry...

Mówi się, że najlepsze pizze są robione w niebie. Faktycznie, im wyżej podrzucisz pizzę, tym będzie smaczniejsza. Zatem Maestro, pomóż Papie Pizzazo zrobić najlepszą pizzę jaka kiedykolwiek powstała – tak dobrą, że będą mówić, że spadła z nieba! Podrzucaj i spraw, by pizza leciała wyżej i wyżej, pamiętając, że im wyżej poleci, tym będzie droższa. Więc na co czekasz, podrzucaj!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 351 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Torty Gry Hamburgery Gry Kanapki Gra Ciasto Gra Deser Gry Makaron Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Ciastka Gry Lody Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Fast Food