Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Mówi się, że najlepsze pizze są robione w niebie. Faktycznie, im wyżej podrzucisz pizzę, tym będzie smaczniejsza. Zatem Maestro, pomóż Papie Pizzazo zrobić najlepszą pizzę jaka kiedykolwiek powstała – tak dobrą, że będą mówić, że spadła z nieba! Podrzucaj i spraw, by pizza leciała wyżej i wyżej, pamiętając, że im wyżej poleci, tym będzie droższa. Więc na co czekasz, podrzucaj!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 070 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Słodkie Gry Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Lody Gry Makaron Gry Bar Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Śniadanie