Odlotowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Mówi się, że najlepsze pizze są robione w niebie. Faktycznie, im wyżej podrzucisz pizzę, tym będzie smaczniejsza. Zatem Maestro, pomóż Papie Pizzazo zrobić najlepszą pizzę jaka kiedykolwiek powstała – tak dobrą, że będą mówić, że spadła z nieba! Podrzucaj i spraw, by pizza leciała wyżej i wyżej, pamiętając, że im wyżej poleci, tym będzie droższa. Więc na co czekasz, podrzucaj!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 172 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Owoce Gry Torty Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Bar Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gra Deser Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Lody Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zręcznościowe