Odlotowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Mówi się, że najlepsze pizze są robione w niebie. Faktycznie, im wyżej podrzucisz pizzę, tym będzie smaczniejsza. Zatem Maestro, pomóż Papie Pizzazo zrobić najlepszą pizzę jaka kiedykolwiek powstała – tak dobrą, że będą mówić, że spadła z nieba! Podrzucaj i spraw, by pizza leciała wyżej i wyżej, pamiętając, że im wyżej poleci, tym będzie droższa. Więc na co czekasz, podrzucaj!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 212 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Kanapki Gra Deser Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Owoce