Odlotowa Pizza | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Mówi się, że najlepsze pizze są robione w niebie. Faktycznie, im wyżej podrzucisz pizzę, tym będzie smaczniejsza. Zatem Maestro, pomóż Papie Pizzazo zrobić najlepszą pizzę jaka kiedykolwiek powstała – tak dobrą, że będą mówić, że spadła z nieba! Podrzucaj i spraw, by pizza leciała wyżej i wyżej, pamiętając, że im wyżej poleci, tym będzie droższa. Więc na co czekasz, podrzucaj!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 179 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gra Deser Gry Pizza Gry Torty Gry Makaron Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Owoce Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Zupy Barbie Gry Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Śniadanie