Odlotowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Mówi się, że najlepsze pizze są robione w niebie. Faktycznie, im wyżej podrzucisz pizzę, tym będzie smaczniejsza. Zatem Maestro, pomóż Papie Pizzazo zrobić najlepszą pizzę jaka kiedykolwiek powstała – tak dobrą, że będą mówić, że spadła z nieba! Podrzucaj i spraw, by pizza leciała wyżej i wyżej, pamiętając, że im wyżej poleci, tym będzie droższa. Więc na co czekasz, podrzucaj!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 946 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Obiad Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Torty Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Makaron Gra Deser Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zarabianie