Odlotowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Mówi się, że najlepsze pizze są robione w niebie. Faktycznie, im wyżej podrzucisz pizzę, tym będzie smaczniejsza. Zatem Maestro, pomóż Papie Pizzazo zrobić najlepszą pizzę jaka kiedykolwiek powstała – tak dobrą, że będą mówić, że spadła z nieba! Podrzucaj i spraw, by pizza leciała wyżej i wyżej, pamiętając, że im wyżej poleci, tym będzie droższa. Więc na co czekasz, podrzucaj!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 002 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Obiad Gry Bar Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Zupy Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Kuchnia Barbie Gry Gra Deser Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gra Ciasto