Obsłuż Studentów - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Obsłuż Studentów – zarządzamy barem dla studentów. Tutaj każdy z nich może kupić sobie coś słodkiego, albo jakąś przekąskę typu frytki i kola. W czasie przerwy jest dużo chętnych, więc kolejka jest spora. Aby przejść do kolejnego etapu gry należy zarobić odpowiednią ilość pieniędzy określoną w polu „target”. Wszystko mamy gotowe na ladzie, a więc wystarczy podać odpowiednie jedzenia, które zamawia student.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 5 501 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Makaron Gra Deser Gry Torty Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gra Ciasto Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Zupy