Obsłuż Studentów - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Obsłuż Studentów – zarządzamy barem dla studentów. Tutaj każdy z nich może kupić sobie coś słodkiego, albo jakąś przekąskę typu frytki i kola. W czasie przerwy jest dużo chętnych, więc kolejka jest spora. Aby przejść do kolejnego etapu gry należy zarobić odpowiednią ilość pieniędzy określoną w polu „target”. Wszystko mamy gotowe na ladzie, a więc wystarczy podać odpowiednie jedzenia, które zamawia student.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 5 961 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Bar Gry Torty Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Lody Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Obiad