Objazdowe Lody - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Objazdowe Lody – jesteś posiadaczem super budki z lodami, która jeździ z lodami po osiedlu i sprzedaje je dzieciakom. Taki lodowy bar to prawdziwe orzeźwienie w letnie, upalne dni. Kiedy podjedzie dzieciak nad jego głową pojawią się lody, które chciałby zamówić. Wyszukaj je w swojej zamrażarce i kliknij. Potem podaj je przeciągając na postać dziecka. Pamiętaj, że dzieciaki są bardzo niecierpliwe i nie będą długo czekały na zamówienie. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 7 842 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Lody Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Torty Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Ciastka