Objazdowe Lody - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Objazdowe Lody – jesteś posiadaczem super budki z lodami, która jeździ z lodami po osiedlu i sprzedaje je dzieciakom. Taki lodowy bar to prawdziwe orzeźwienie w letnie, upalne dni. Kiedy podjedzie dzieciak nad jego głową pojawią się lody, które chciałby zamówić. Wyszukaj je w swojej zamrażarce i kliknij. Potem podaj je przeciągając na postać dziecka. Pamiętaj, że dzieciaki są bardzo niecierpliwe i nie będą długo czekały na zamówienie. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 7 762 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Bar Gry Owoce Gry Lody Gry Kanapki Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Torty