Objazdowe Lody - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Objazdowe Lody – jesteś posiadaczem super budki z lodami, która jeździ z lodami po osiedlu i sprzedaje je dzieciakom. Taki lodowy bar to prawdziwe orzeźwienie w letnie, upalne dni. Kiedy podjedzie dzieciak nad jego głową pojawią się lody, które chciałby zamówić. Wyszukaj je w swojej zamrażarce i kliknij. Potem podaj je przeciągając na postać dziecka. Pamiętaj, że dzieciaki są bardzo niecierpliwe i nie będą długo czekały na zamówienie. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 7 609 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Przepisy Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Dekorowanki Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Obiad Gry Torty Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę