Objazdowe Lody | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Objazdowe Lody – jesteś posiadaczem super budki z lodami, która jeździ z lodami po osiedlu i sprzedaje je dzieciakom. Taki lodowy bar to prawdziwe orzeźwienie w letnie, upalne dni. Kiedy podjedzie dzieciak nad jego głową pojawią się lody, które chciałby zamówić. Wyszukaj je w swojej zamrażarce i kliknij. Potem podaj je przeciągając na postać dziecka. Pamiętaj, że dzieciaki są bardzo niecierpliwe i nie będą długo czekały na zamówienie. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 6 713 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Fast Food Gry Obiad Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Bar Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Makaron