Objazdowe Lody | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Objazdowe Lody – jesteś posiadaczem super budki z lodami, która jeździ z lodami po osiedlu i sprzedaje je dzieciakom. Taki lodowy bar to prawdziwe orzeźwienie w letnie, upalne dni. Kiedy podjedzie dzieciak nad jego głową pojawią się lody, które chciałby zamówić. Wyszukaj je w swojej zamrażarce i kliknij. Potem podaj je przeciągając na postać dziecka. Pamiętaj, że dzieciaki są bardzo niecierpliwe i nie będą długo czekały na zamówienie. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 6 795 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Barbie Gry Gry Torty Gry Kanapki Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Makaron Gry Przepisy Gry Owoce Słodkie Gry Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Kurczak Gry Hamburgery Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Kuchnia