Objazdowe Kanapki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Orzeszek pistacjowy to nie taki znowu zwykły orzeszek:). W porównaniu do innych orzechów jeden orzeszek pistacjowy to tylko 3 kalorie. Ponadto pistacje zawierają sporo witaminy B6, która pozytywnie wpływa na ilość czerwonych krwinek. Ogólnie to bardzo zdrowe i pożywne orzeszki.
Trwa ładowanie gry...

Objazdowe Kanapki – dwóch sympatycznych chłopców Andy i Rodney sprzedają kanapki i kilka dodatków takich jak napój. Twoim zadaniem jest pomóc w sprzedaży tych kanapek. Nie jest to jednak typowa gra, w której nakładamy poszczególne składniki na kanapkę. Składniki wirują jak w automacie z grami, a naszym zadaniem jest ustrzelić właściwe dodatki i produkty, które zamawia klient.

Sterowanie – wciśnij klawisz Z, aby mieć rentgen w oczach i widzieć tylko ten produkt, który należy wybrać.
wciśnij klawisz X, aby widzieć podwójnie.
wciśnij klawisz C, aby zwolnić maszynę.
wciśnij spację, aby ustrzelić odpowiedni produkt.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 806 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Bar Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Śniadanie Gra Ciasto Gra Deser Słodkie Gry Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy