Objazdowe Kanapki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Objazdowe Kanapki – dwóch sympatycznych chłopców Andy i Rodney sprzedają kanapki i kilka dodatków takich jak napój. Twoim zadaniem jest pomóc w sprzedaży tych kanapek. Nie jest to jednak typowa gra, w której nakładamy poszczególne składniki na kanapkę. Składniki wirują jak w automacie z grami, a naszym zadaniem jest ustrzelić właściwe dodatki i produkty, które zamawia klient.

Sterowanie – wciśnij klawisz Z, aby mieć rentgen w oczach i widzieć tylko ten produkt, który należy wybrać.
wciśnij klawisz X, aby widzieć podwójnie.
wciśnij klawisz C, aby zwolnić maszynę.
wciśnij spację, aby ustrzelić odpowiedni produkt.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 759 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Lody Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gra Deser Gry Makaron Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Kurczak Barbie Gry Gry Kanapki Gry Zupy Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery