Objazdowe Kanapki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Kiełbaska, szynka czy inne wędzone mięsko najlepiej smakuje z chrzanem. Podstawowym "problemem" chrzanu jest jednak jego ostry smak i tu z pomocą przychodzi sosik majonezowo-chrzanowy. Składniki mieszamy według uznania, ale najlepiej pół na pół. Taki sosik idealnie nada się także do innych potraw jak np. jaja na twardo.
Trwa ładowanie gry...

Objazdowe Kanapki – dwóch sympatycznych chłopców Andy i Rodney sprzedają kanapki i kilka dodatków takich jak napój. Twoim zadaniem jest pomóc w sprzedaży tych kanapek. Nie jest to jednak typowa gra, w której nakładamy poszczególne składniki na kanapkę. Składniki wirują jak w automacie z grami, a naszym zadaniem jest ustrzelić właściwe dodatki i produkty, które zamawia klient.

Sterowanie – wciśnij klawisz Z, aby mieć rentgen w oczach i widzieć tylko ten produkt, który należy wybrać.
wciśnij klawisz X, aby widzieć podwójnie.
wciśnij klawisz C, aby zwolnić maszynę.
wciśnij spację, aby ustrzelić odpowiedni produkt.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 999 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gra Deser Gry Obiad Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Makaron Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Zupy Gry Owoce Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Śniadanie Gry Zarabianie