Objazdowe Kanapki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Objazdowe Kanapki – dwóch sympatycznych chłopców Andy i Rodney sprzedają kanapki i kilka dodatków takich jak napój. Twoim zadaniem jest pomóc w sprzedaży tych kanapek. Nie jest to jednak typowa gra, w której nakładamy poszczególne składniki na kanapkę. Składniki wirują jak w automacie z grami, a naszym zadaniem jest ustrzelić właściwe dodatki i produkty, które zamawia klient.

Sterowanie – wciśnij klawisz Z, aby mieć rentgen w oczach i widzieć tylko ten produkt, który należy wybrać.
wciśnij klawisz X, aby widzieć podwójnie.
wciśnij klawisz C, aby zwolnić maszynę.
wciśnij spację, aby ustrzelić odpowiedni produkt.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 6 072 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Lody Gry Makaron Gry Owoce Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gra Deser Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Kurczak Gry Kanapki Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Obiad Gra Ciasto Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Przepisy