Obiady U Cuti | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Obiady U Cuti – Przed Tobą nowe restauracyjne wyzwanie. Będąc kelnerką w swojej restauracji musisz zająć się obsługą klientów. Posadź gościa na wolnym krześle, odbierz od niego zamówienie i podaj, gdy już pojawi się na ladzie. Nie zapomnij o zabraniu pieniędzy, gdy zadowolony klient opuści już Twój lokal.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 817 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Barbie Gry Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Makaron Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Bar Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Pieczenie