Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Obiady U Cuti – Przed Tobą nowe restauracyjne wyzwanie. Będąc kelnerką w swojej restauracji musisz zająć się obsługą klientów. Posadź gościa na wolnym krześle, odbierz od niego zamówienie i podaj, gdy już pojawi się na ladzie. Nie zapomnij o zabraniu pieniędzy, gdy zadowolony klient opuści już Twój lokal.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1531 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Pizza Słodkie Gry Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gra Deser Gry Makaron Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Kurczak Gry Bar Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą