Obiady U Cuti - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Obiady U Cuti – Przed Tobą nowe restauracyjne wyzwanie. Będąc kelnerką w swojej restauracji musisz zająć się obsługą klientów. Posadź gościa na wolnym krześle, odbierz od niego zamówienie i podaj, gdy już pojawi się na ladzie. Nie zapomnij o zabraniu pieniędzy, gdy zadowolony klient opuści już Twój lokal.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 433 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Makaron Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Kuchnia Barbie Gry Gra Ciasto Gry Torty Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Ciastka Słodkie Gry Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek