Obiady U Cuti | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Obiady U Cuti – Przed Tobą nowe restauracyjne wyzwanie. Będąc kelnerką w swojej restauracji musisz zająć się obsługą klientów. Posadź gościa na wolnym krześle, odbierz od niego zamówienie i podaj, gdy już pojawi się na ladzie. Nie zapomnij o zabraniu pieniędzy, gdy zadowolony klient opuści już Twój lokal.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 140 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Bar Gry Makaron Gry Lody Gry Kurczak Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Owoce Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Torty Gry Zrób Sałatkę