Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Obiady U Cuti – Przed Tobą nowe restauracyjne wyzwanie. Będąc kelnerką w swojej restauracji musisz zająć się obsługą klientów. Posadź gościa na wolnym krześle, odbierz od niego zamówienie i podaj, gdy już pojawi się na ladzie. Nie zapomnij o zabraniu pieniędzy, gdy zadowolony klient opuści już Twój lokal.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 098 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zupy Gry Kurczak Gry Obiad Gry Lody Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Owoce Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Torty Słodkie Gry Gry Bar Gry Przepisy Gry z Czekoladą