Obiady U Cuti - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Obiady U Cuti – Przed Tobą nowe restauracyjne wyzwanie. Będąc kelnerką w swojej restauracji musisz zająć się obsługą klientów. Posadź gościa na wolnym krześle, odbierz od niego zamówienie i podaj, gdy już pojawi się na ladzie. Nie zapomnij o zabraniu pieniędzy, gdy zadowolony klient opuści już Twój lokal.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 624 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Hamburgery Gra Deser Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Zupy Gra Ciasto Gry Bar Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Obiad Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Lody