Obiady U Cuti - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Obiady U Cuti – Przed Tobą nowe restauracyjne wyzwanie. Będąc kelnerką w swojej restauracji musisz zająć się obsługą klientów. Posadź gościa na wolnym krześle, odbierz od niego zamówienie i podaj, gdy już pojawi się na ladzie. Nie zapomnij o zabraniu pieniędzy, gdy zadowolony klient opuści już Twój lokal.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 541 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bar Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Kuchnia Gra Deser Gry Zarabianie Gry Torty Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Zupy Gry Owoce Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Zrób To Sam