Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Obiady U Cuti – Przed Tobą nowe restauracyjne wyzwanie. Będąc kelnerką w swojej restauracji musisz zająć się obsługą klientów. Posadź gościa na wolnym krześle, odbierz od niego zamówienie i podaj, gdy już pojawi się na ladzie. Nie zapomnij o zabraniu pieniędzy, gdy zadowolony klient opuści już Twój lokal.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 724 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Bar Gry Makaron Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Obiad Gra Deser Gry Zarabianie Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Zupy