Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Obiady U Cuti – Przed Tobą nowe restauracyjne wyzwanie. Będąc kelnerką w swojej restauracji musisz zająć się obsługą klientów. Posadź gościa na wolnym krześle, odbierz od niego zamówienie i podaj, gdy już pojawi się na ladzie. Nie zapomnij o zabraniu pieniędzy, gdy zadowolony klient opuści już Twój lokal.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 009 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Owoce Gry Pizza Gra Deser Gry Hamburgery Gry Lody Gra Ciasto Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Przepisy