Obiady U Cuti - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Obiady U Cuti – Przed Tobą nowe restauracyjne wyzwanie. Będąc kelnerką w swojej restauracji musisz zająć się obsługą klientów. Posadź gościa na wolnym krześle, odbierz od niego zamówienie i podaj, gdy już pojawi się na ladzie. Nie zapomnij o zabraniu pieniędzy, gdy zadowolony klient opuści już Twój lokal.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 671 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Barbie Gry Gry Makaron Gry Torty Gry Zupy Gry Przepisy Gra Deser Słodkie Gry Gry Obiad Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Bar Gry Lody Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Kanapki