Obiady U Cuti - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Obiady U Cuti – Przed Tobą nowe restauracyjne wyzwanie. Będąc kelnerką w swojej restauracji musisz zająć się obsługą klientów. Posadź gościa na wolnym krześle, odbierz od niego zamówienie i podaj, gdy już pojawi się na ladzie. Nie zapomnij o zabraniu pieniędzy, gdy zadowolony klient opuści już Twój lokal.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 261 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Torty Gry Kurczak Gry Makaron Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Przepisy Gry Zupy Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Lody