Obiadowa Kanapka z Serem Topionym - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Obiadowa Kanapka z Serem Topionym (Cheesy Patty Melts) – Jakieś pomysły na smaczny i szybki obiadek? Przyda się jakiś pomysł. A my go nawet mamy. Mamy także grę, w trakcie której możesz poznać nasz pomysł i przygotować posiłek. Postaraj się postępować zgodnie z podpowiedziami i instrukcjami i dojdź z nami do końca zadania obiadowego.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 543 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zupy Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Hamburgery Gra Deser Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Owoce Gry Obiad Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Torty Gry Fast Food Gry Bar