Obiadowa Kanapka z Serem Topionym - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Obiadowa Kanapka z Serem Topionym (Cheesy Patty Melts) – Jakieś pomysły na smaczny i szybki obiadek? Przyda się jakiś pomysł. A my go nawet mamy. Mamy także grę, w trakcie której możesz poznać nasz pomysł i przygotować posiłek. Postaraj się postępować zgodnie z podpowiedziami i instrukcjami i dojdź z nami do końca zadania obiadowego.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 149 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Owoce Gra Deser Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Zarabianie