Obiadowa Kanapka z Serem Topionym | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Obiadowa Kanapka z Serem Topionym (Cheesy Patty Melts) – Jakieś pomysły na smaczny i szybki obiadek? Przyda się jakiś pomysł. A my go nawet mamy. Mamy także grę, w trakcie której możesz poznać nasz pomysł i przygotować posiłek. Postaraj się postępować zgodnie z podpowiedziami i instrukcjami i dojdź z nami do końca zadania obiadowego.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 383 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Lody Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gra Deser Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Obiad Gry Kurczak Słodkie Gry