Obiad z Drobiowym Kebabem | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Obiad z Drobiowym Kebabem (Chicken Kebab) – Na sam widok, tego zastawionego stołu ślinka sama cieknie. Kurczak i wszystkie niezbędne składniki znajdują się w naszej kuchni i czekają aby stworzyć z nich kebaba i inne smakowite dodatki.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 564 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Fast Food Gra Deser Gry Makaron Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Owoce Gry Obiad Gry Przepisy Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Pizza Barbie Gry Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę