Obiad z Drobiowym Kebabem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Obiad z Drobiowym Kebabem (Chicken Kebab) – Na sam widok, tego zastawionego stołu ślinka sama cieknie. Kurczak i wszystkie niezbędne składniki znajdują się w naszej kuchni i czekają aby stworzyć z nich kebaba i inne smakowite dodatki.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 479 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Torty Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Lody Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Bar Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Kurczak Gra Deser Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Barbie Gry