Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Obiad z Drobiowym Kebabem (Chicken Kebab) – Na sam widok, tego zastawionego stołu ślinka sama cieknie. Kurczak i wszystkie niezbędne składniki znajdują się w naszej kuchni i czekają aby stworzyć z nich kebaba i inne smakowite dodatki.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 380 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Bar Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Makaron Gra Ciasto Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Śniadanie