Obiad z Drobiowym Kebabem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Obiad z Drobiowym Kebabem (Chicken Kebab) – Na sam widok, tego zastawionego stołu ślinka sama cieknie. Kurczak i wszystkie niezbędne składniki znajdują się w naszej kuchni i czekają aby stworzyć z nich kebaba i inne smakowite dodatki.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 931 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Przepisy Gra Deser Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Torty Gry Warzywa