Obiad w Tokio - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Obiad w Tokio – dziś jesteś właścicielem restauracji w Tokio. Twoi goście to pingwiny, które są mega głodne. Gra składa się z trzech poziomów, aby dojść do kolejnego należy obsłużyć określoną liczbę klientów. Otwórz drzwi swojego lokalu, a następnie kliknij na pingwiny, które przyszły i na wybrany dla nich stolik. Kiedy już wybiorą danie lub napój, kliknij na produkt na barze i kliknij na klienta, abyś zaniósł jedzenie. Pamiętaj, aby zebrać pieniądze. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 4 942 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Torty Gry Lody Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Fast Food Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gra Deser Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Bar Gry Kuchnia