Obiad w Tokio - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Obiad w Tokio – dziś jesteś właścicielem restauracji w Tokio. Twoi goście to pingwiny, które są mega głodne. Gra składa się z trzech poziomów, aby dojść do kolejnego należy obsłużyć określoną liczbę klientów. Otwórz drzwi swojego lokalu, a następnie kliknij na pingwiny, które przyszły i na wybrany dla nich stolik. Kiedy już wybiorą danie lub napój, kliknij na produkt na barze i kliknij na klienta, abyś zaniósł jedzenie. Pamiętaj, aby zebrać pieniądze. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 5 051 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Makaron Gry Kuchnia Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Bar Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Owoce Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Lody Gry Ciastka