Obiad w Tokio - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Obiad w Tokio – dziś jesteś właścicielem restauracji w Tokio. Twoi goście to pingwiny, które są mega głodne. Gra składa się z trzech poziomów, aby dojść do kolejnego należy obsłużyć określoną liczbę klientów. Otwórz drzwi swojego lokalu, a następnie kliknij na pingwiny, które przyszły i na wybrany dla nich stolik. Kiedy już wybiorą danie lub napój, kliknij na produkt na barze i kliknij na klienta, abyś zaniósł jedzenie. Pamiętaj, aby zebrać pieniądze. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 5 134 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Lody Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Torty Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Makaron Gry Zupy Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad